Arama Logo

Hıncal Uluç: "Hayal edemeyeceğim bir Beşiktaş"
7
HINCAL ULUÇ'UN SÖZLERİ
Hıncal Uluç, Beşiktaş'ın Dortmund karşısında aldığı 2-1'lik yenilgiyi değerlendirdi ve siyah-beyazlıların oyununu beğendiğini belirtti.
6
"HAYAL EDEMEYECEĞİM BİR BEŞİKTAŞ"

Dortmund maçının ilk 15 ve son 10 dakikasında hayal edemeyeceğim hızlı bir Beşiktaş izledim. Beşiktaş, bu sezon gördüğüm en iyi futbollarından biriyle başladı ve biriyle bitirdi, arayı dolduramadı bir türlü.

5
"SADECE KALECİ TÜRK"
Dortmund'da 5 Alman var, 5 Alman iskelet üzerine kurmuş takımı, bizde sadece kaleci Türk. Adam vatanını, milletini, memleketini bırakıp İngiltere'ye niye gider? Göze çarpmak için, orada oynamak efsanedir. Türkiye'ye niye gider? Para kazanmak için. Parayı kazanmak için oynaması lazım.
4
"PARA İÇİN GELEN ADAM..."
Falcao'yu niye oynatmadılar, oynasa daha ne paralar kazanacaktı. Avrupa'da kulüp bulamayan bir adama deve yüküyle para vermişiz, 100 kere oynarsan Merkez Bankası'nı da soy demişiz. Para için gelen adam, sakatlansın ister mi? 3 maç oynamasa, 20 bin eurodan 40 bin eurodan 50 bin eurodan kaç para eder. O kadar işte, veresiye...
3
"BİR TEK TÜRK YOK"
Koca Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi'nde oynatacak bir tek Türk oyuncuya sahip değil, üstelik 8+3 var. O oyuncuları mecburen oynatacağım diye öylesine seçmiş, kaleci hariç.
2
"AZ DÖKÜLEN ŞAMPİYON"

Ruhsuz Ghezzal, geçen sene yıldızlardan biriydi değil mi? Avrupa'da nerede? Avrupa'da olmayan oyuncu, Türkiye'de şampiyon oldum demesin. Türkiye Ligi'nde en az dökülen şampiyon olacak. Beşiktaş son yılların en başarılı takımı ama doğrudan girdi gruplara, eleme maçı olsaydı ne olacaktı?

1
"DIŞARIDAN GELEN 10 OYUNCU BAŞKA"
Galatasaray'ın UEFA şampiyonu olan, Real Madrid'i Monaco'da yenip Süper Kupa alan tkaımına bakın. Türk Milli Takımı o iskeletle dünya üçüncüsü oldu. 8 Türk ile oynuyordu Galatasaray. Türk'ün Galatasaray için koşması başka, dışarıdan gelen 10 oyuncunun koşması başka.