Sporx Extra Arama Logo

Haris Hajradinovic: "Beşiktaş'ta oynamak isterim"
8
HAJRADINOVIC'TEN FLAŞ AÇIKLAMALAR
Kasımpaşa'nın 26 yaşındaki orta saha oyuncusu Haris Hajradinovic, gelecekle ilgili büyük hedefini açıkladı ve şampiyonluk yarışıyla da ilgili içinden geçeni açıklıkla söyledi. İşte Bosnalı oyuncunun sözleri...
7
"TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜKLERİNDEN BİRİNİ YENDİK"
Pandeminin ardından Fenerbahçe karşısında güzel bir galibiyet elde ettik. Türk futbolunun en büyük takımlarından birini yendik. Bu nedenle çok mutluyuz. Umarım bu şekilde devam ederiz.
6
"PANDEMİ ARASI HOŞUMA GİTMEDİ"
Pandemi arası hoşuma gitmedi ancak hepimiz bunu yaşamaya mecburduk. Evlerimizde bireysel çalışmalar yaptık. Sonra gruplarla çalışmalara başladık. Sezonun devamı için yeterince çalışma zamanı bulduğumuzu söyleyebilirim.
5
"VİRÜS KAPARSAK SEZON BİZİM İÇİN İPTAL OLUR"
Şu anda oynamaya devam ettiğimiz için mutluyum. Zamanla taraftarların da tribüne döneceğine inanıyorum. Şu anda maskelerle dolaşmalı, sosyal mesafeye dikkat etmeli, ellerimizi yıkalamalıyız. Çünkü koronavirüs kaparsak, sezon bizim için iptal olmuş olacak.
4
"KALİTELİ BİR TAKIMIMIZ VAR"
Son 6 maçta 5 galibiyet ve 1 beraberlik aldık. Bu bize sezonun devamı için ekstra motivasyon verdi. Umarım böyle devam ederiz. Sezonu en iyi yerde tamamlamak istiyoruz. Kaliteli bir takımımız var.
3
"BAŞAKŞEHİR ŞAMPİYONLUĞU HAK ETTİ"
Başakşehir şampiyon olmayı hak etti. Yıllardır üst sıralarda yer alıyorlar. Umarım bu sene hedeflerine ulaşırlar. Açıkçası şampiyon olurlarsa mutlu olurum.
2
"BEŞİKTAŞ'TA OYNAMAK İSTERİM"
Zaman geldiğinde, bir teklif varsa oturup konuşacağız. Bir gün Beşiktaş'ta oynamak istiyorum ama gelecekte ne olacağını göreceğiz. Şu anda sadece şunu söyleyebilirim, hiçbir şey imkansız değildir.
1
"BAŞARIYI VE ŞÖHRETİ KOVALIYORUM"
Genel olarak Kasımpaşa'da iyi bir iş çıkardığımı düşünüyorum. Önemli olan kendi yaptığımdan memnun olmam. Ben hiçbir zaman bir yıldız gibi hissetmedim ancak sahada hep başarıyı ve şöhreti kovalıyorum.