Sporx Extra Arama Logo

Günün öne çıkan maçları ve dikkat çeken bilgileri!
5

HIRVATİSTAN - İNGİLTERE

Hırvatistan'ın evinde oynadığı son 3 maç 2,5 ALT bitti. İngiltere'nin deplasmanda oynadığı son 6 maçı 2,5 ALT şeklinde sona erdi. İstatistiklere rağmen Bilyoner'de ağırlıklı olarak bu maça 2,5 ÜST oynanıyor.

Sizde bu maçı kuponlarınıza eklemek için şu linki kullanabilirsiniz: TIKLAYIN...

4

BELÇİKA - İSVİÇRE

Belçika oynadığı son 5 maçı kazandı. Romelu Lukaku'lu, Eden Hazard'lı Belçika'nın son 3 maçı 2,5 ÜST bitti. Bilyoner'den en çok oynanan maçlar arasında ilk sırayı alan bu maçta Belçika galibiyetine seçenlerin oranı %37,37!

Binlerce kişinin 'banko' olarak gördüğü Belçika'nın galibiyetini hemen kuponlarınızda değerlendirmek için TIKLAYIN...

3

YUNANİSTAN - MACARİSTAN

Yunanistan'ın evinde oynadığı son 3 maç 2,5 ALT bitti ve 'Komşu' gollü maçları pek sevmediğini bize yeniden hatırlattı. Macaristan ise son 5 deplasman maçını kaybetti. Michael Skibbe yönetimindeki Yunanistan'ın bu maçını kuponlarda tercih edenlerin %32,84'lik kısmı ev sahibine güvendi!

Bu maçı kaçırmamak için hemen TIKLAYIN...

2

SUUDİ ARABİSTAN - BREZİLYA

Brezilya'nın Suudi Arabistan maçında iddaa Risk Yönetim Kurulu "3 Handikap" belirledi. Yani Sambacıların, bizlere kazandırması için 4 farklı galip gelmesi gerekiyor! Ancak bu bilgiye dikkat; Brezilya, 2018 yılında oynadığı 6 hazırlık maçında sadece 1 kez 4 farklı ve üzerinde kazandı! Eylül ayında oynadığı o maçta El Salvador'u 5-0 yenen Brezilya'ya bugün yüksek bir oran var!

Brezilya'nın oranını görmek ve bu maç için kuponlarda tercih yapmak için TIKLAYIN...

1

AVUSTURYA - KUZEY İRLANDA

Avusturya'nın son 4 maçında rakipleri minimum 2 gol attı! Aynı şekilde Kuzey İrlanda'nın son 4 maçında da rakipleri minimum 2 gol buldu! Ayrıca Kuzey İrlanda'nın son 3 maçı 2,5 ÜST'ü bitti. Bilyoner'de bu maç için %33,96'lık oranla ilk tercih Avusturya galibiyeti, %14,07'lik oranla ikinci tercih ÜST!

2,5 ÜST seçeneğinin oranını görünce eminiz kanınız kaynayacak! Sizi o oranla başbaşa bırakıyoruz, TIKLAYIN...