Sporx Extra Arama Logo

Göztepeli Alparslan'ın eşi Ebru Şancı: "Köpeğimin fön ve yıkaması 150 TL"
25

Göztepe forması giyen Alpaslan Öztürk'ün manken eşi Ebru Şancı, evinin kapılarını Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına açtı.
24

Futbolcu Alpaslan Öztürk ile evli olan Ebru Şancı 7 odalı, 8 köpekli, 30 bin TL'lik oyuncak evli villasının kapılarını ilk kez açtı.

23

Eşi, iki kızı, annesi, yardımcıları ve 8 köpeğiyle aynı evde yaşan Ebru Şancı, merak edilenleri anlattı.
22

‘Bütün köpekler evime gelsin ama misafir sevmiyorum’ diyen Ebru Şancı, bir köpeği için yıkama ve fön bedeli olarak 150 TL ödediğini söyledi.
21

Daha önce de özel hayatına dair açıklamalarda bulunan Ebru Şancı, 2 kızının okul masraflarının 100 bin lira olduğunu belirtmişti.
20

İşte Ebru Şancı’nın önceki açıklamalarından satır başları:
19

100’den fazla dadı ile çalıştım. Şaşırmayın, sabah geliyor akşam gidiyorlar.
18

Sanmasınlar ki ben evde dadıya temizlik yaptırıp bulaşık yıkatıyorum. Benim evimde üç kadın çalışıyor şu anda ama yetersizler.
17

İyi diye geliyorlar ama değiller. 100 kerede söyledim yine söylüyorum 'Allah annemden bin kere razı olsun' annem evde olmasa evin her yerine de kamera döşesem ben evden çıkıp gidemem. Hiçbirine güvenmiyorum, hiçbirine de güvenmeyeceğim. Kimse senin annen gibi bakamaz çocuğuna.

16

Kadınların ayrılmasının bizimle alakası yok. 3 yılda 100’den fazla dadı ile çalıştım. Kadın eve bir geliyor, sanki akşam sahneye çıkacak. Saçına fön çektirmiş, far sürmüş…
15

Şu an evimde çalışan üç kadın var. Biri ortalığı toparlayıp yemek yapıyor. Biri bir kızıma, diğeri de diğer kızıma bakıyor. Yani kızlarımın dadıları ayrı. Çünkü normal çocuklar değil, düz duvara tırmanıyorlar.
14

Eğer çocukları iyi bir okula göndermek istiyorsan gerçekten çok masraflı. İki kızımın yıllık 100 bin TL okul masrafı var.

13

12

11

10

9

8

7