Sporx Extra Arama Logo

Galatasaray'ın en zorlu 10 günü

Galatasaray, milli ara sonrasındaki 10 günlük süre içerisinde, kadrodaki birçok futbolcunun geleceğini teminat altına almaya hazırlanıyor.
8
GALATASARAY'IN ZORLU 10 GÜNÜ

Galatasaray, milli ara sonrasındaki 10 günlük süre içerisinde, kadrodaki birçok futbolcunun geleceğini teminat altına almaya hazırlanıyor.

7
MUSTAFA'NIN BONSERVİSİ ALINACAK

Bu doğrultuda ilk önce Mustafa Muhammed'in bonservis sorunu çözülecek. 1.5 yıllık kiralık kontratı bulunmasına rağmen, Avrupa devlerinin şimdiden yoğun ilgi gösterdiği Mısırlı yıldızın 4 milyon Dolar'lık satın alma opsiyonu 10 gün içerisinde devreye sokulacak.

6
MUSTAFA İÇİN TEKLİFLER BAŞLADI

Şu ana kadar birçok menajerin kulübün kapısını çaldığı ve Muhammed için ciddi teklifler getirdiği belirtiliyor. Genç golcünün yaz aylarında büyük bir transfer yapabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

5
GEDSON İLE 1 YIL DAHA

Her ne kadar beklentilerin altında kalmış olsa da teknik direktör Fatih Terim'in takımda kalmasını istediği Gedson Fernandes için de bir hamle yapılacak. Sezon sonuna kadar kiralanan genç orta saha oyuncusunun mukavelesinin 1 yıl daha uzatılması gündemde.

4
BONSERVİS PAZARLIĞI YAPILACAK

16 milyon Euro civarında bir gizli satın alma opsiyonu olduğu ileri sürülen Portekizli futbolcunun bonservisi konusunda 2022 yazı baz alınarak Benfica’yla pazarlık yapılacak. Bu şekilde hem Gedson'un 1 yıl daha kiralanması hem de bonservisinin daha uygun bir bedelle Galatasaray'a kazandırılması hedefleniyor.

3
ONYEKURU'NUN OPSİYONU ALINACAK

Üçüncü kez Galatasaray'a dönen Onyekuru için de 4 milyon 350 bin Euro'luk satın alma opsiyonu kullanılacak. Monaco ile yapılan anlaşma sezon sonuna kadar geçerliliğini korusa da Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, bu üç genç yeteneğin bonservisini de kulüp kasasına koyarak, önemli bir yatırımın altına imza atmış olmak istiyor. Cengiz'in bu transferleri Mayıs ayındaki seçimde koz olarak kullanacağı öğrenildi.

2
MARCAO VE LUYINDAMA

Diğer taraftan Marcao ve Luyindama'nın sözleşme iyileştirme görüşmeleri de bu 10 gün içerisinde tamamlanacak. Yaz döneminde satılması gündemde olan Luyindama'nın yeni mukavelesine serbest kalma maddesi de eklenecek.

1
AKBABA & ÖMER: TL'YE 'EVET' DERLERSE

Sezon sonunda kontratı bitecek olan Emre Akbaba ile Ömer Bayram'a da Türk Lirası üzerinden indirimli bir teklif yapılacağı, kabul etmeleri halinde iki tecrübeli futbolcunun da takımda kalacağı bildirildi. [Fanatik]