Sporx Extra Arama Logo

Galatasaray, Belhanda için 5M€ istedi!
6
BELHANDA'YA İKİ TALİP!
Galatasaray ile olan sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan Youness Belhanda'ya sürpriz iki talip çıktı.
5
İYİ TEKLİFE "HAYIR" DEMEYİN
Fatih Terim'in "teklif gelmesi durumunda satabilirsiniz" dediği Belhanda için Katar Ligi takımlarından Al Duhail ve Al Rayyan resmen devreye girdi.
4
BONSERVİS BEDELİ SORULDU
Transfer penceresinin kapanmasına 5 gün kala Galatasaray ile masaya oturan Al Duhail ve Al Rayyan yetkilileri, Belhanda için istenen bonservis bedelini sarı-kırmızılı yönetime sordu.
3
G.SARAY, 5 MİLYON EURO İSTİYOR
Belhanda'nın transferi için 5 milyon euro bonservis bedeli belirleyen Galatasaray Yönetimi, bu rakamın ödenmesi durumunda Faslı futbolcunun transferine vize vereceğini iletti.
2
TEKLİF 2 MİLYON EURO
Sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Belhanda'nın transferi için 2 milyon euro bonservis bedeli ödeyebileceklerini ileten Katar'ın iki kulübü, Galatasaray'dan gelecek olan cevaba göre 29 Ocak Cuma günü İstanbul'a geleceklerini iletti.
1
PEKİ BELHANDA NE İSTİYOR?
Hemen her fırsatta ailesi ile beraber Türkiye'de yaşamaktan dolayı mutlu olduğunu ifade eden ve Galatasaray'da kalmak istediğini dile getiren Belhanda, en azından bu sezonu sarı-kırmızılı forma altında tamamlayarak sezon sonunda kariyerine bir yön vermek istiyor.