Sporx Extra Arama Logo

G.Saray'da sezon ilk transfer; Trezeguet
13

SEZON SONU TRANSFER YAĞABİLİR

Transfer döneminin özellikle son günlerini oldukça hareketli geçiren Galatasaray, beklenen transferleri yaparak önemli bir adım attı. Ancak sözleşmesi bitecek oyuncu sayısı fazla olduğu için sarı-kırmızılı takımı sezon sonunda çok daha hareketli bir transfer dönemi bekliyor.

Peki Galatasaray'da hangi oyuncuların sözleşmesi bitiyor? Hangileriyle ilgili nasıl bir yol izlenecek?

12

SON ANA KADAR GÖRÜŞÜLDÜ

Galatasaray'ın Kasımpaşa'yı 4-1 yendiği maçta gösterdiği performansla büyük alkış toplayan Mısırlı Trezeguet sarı-kırmızılı camiada bir kez daha pişmanlığa sebep oldu. Ocak ayı tranfer döneminin son günü saat 23:50'ye kadar Kasımpaşa ile pazarlık yapan ve Trezeguet için 4 milyon euro + 2 futbolcuyu takasta öneren sarı-kırmızılı kulübün bir teklifi kabul edilmemişti.
11

SEZON SONU İLK TRANSFER

Ocak ayı transfer döneminin son anına kadar Trezeguet için ısrarını sürdüren Galatasaray, Mısırlı futbolcunun transferi için sezon sonunu beklemeye başladı. Onyekuru'nun Everton'a dönecek olmasından dolayı Nijeryalı futbolcunun yerini doldurmak isteyen sarı-kırmızılı yönetim, Trezeguet'in transferi için Kasımpaşa ile şimdiden masaya oturdu. Trezeguet için 8 milyon euro talep eden Kasımpaşa ile pazarlıklarını sürdüren Galatasaray Yönetimi'nin sezon sona ermeden bu transfere nokta koymayı planlıyor.