Sporx Extra Arama Logo

Rıdvan Dilmen: "Galatasaray İrfan Can için 6'ya kadar çıktı"
9
İŞTE G.SARAY'IN SON TEKLİFİ
Rıdvan Dilmen, Galatasaray'ın İrfan Can Kahveci için Başakşehir ile yaptığı görüşmelerdeki son durumu aktardı. Dilmen, NTV'deki %100 Futbol programında, "İrfan Can için inşallah bir orta nokta bulunur. Galatasaray 6'ya kadar çıkmış, Başakşehir 10'a kadar düşmüş, takaslı makaslı bir şey olur." bilgisini verdi.
8
İRFAN CAN İÇİN BÜYÜK ZİRVE

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in 9 Ocak’taki Gençlerbirliği maçının ardından transferini istediğini tüm Türkiye’ye duyurduğu İrfan Can Kahveci konusunda sarı kırmızılılar en ciddi adımı çarşamba günü attı ve resmi görüşmeler yapıldı.

7
YÖNETİM, TERİM İÇİN BASTIRIYOR

Terim, milli futbolcunun yanı sıra Visca, Onyekuru ve Mohamed’in isimlerinin açıklarken “Transferde gerekli hassasiyeti göstereceğine inanıyorum” yorumunu yapmıştı. Galatasaray yönetimi de hocasının beklediği hassasiyeti çarşamba günü gösterdi iki kulübün başkanı çarşamba günü İrfan Can için bir araya geldi ve Hürriyet adım adım transfer zirvesini takip etti.

6
GÖKSEL GÜMÜŞDAĞ'DAN DAVET

Sarı-kırmızılılar 25 yaşındaki futbolcu için Başakşehir Kulübü’nden transfer görüşmesi için talepte bulunurken, başkan Göksel Gümüşdağ sarı kırmızılıları Fatih Terim Stadı’nda bulunan kulüp binasına davet etti.

5
1.5 SAATLİK İRFAN CAN ZİRVESİ

Bunun üzerine Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ile 2. Başkan Abdurrahim Albayrak, çarşamba günü saat 13.00’te Başakşehir Kulübü’ne giderek başkan Göksel Gümüşdağ ile bir araya geldi. Görüşmenin ev sahibi Gümüşdağ, Cengiz ile Albayrak’ı kapıda karşılarken İrfan Can Kahveci zirvesi tam 1.5 saat sürdü.

4
TFF VE FFP ALTERNATİFLERİ

Galatasaray , transferi olumlu sonuçlandırmak adına limitleri ve UEFA Finansal Fair Play kriterleri kapsamında farklı alternatifleri masaya sundu.

3
SONRAKİ SATIŞTAN PAY

Cimbom geçen sezon şampiyonlukta önemli payı bulunan ve Devler Ligi’nde de Leipzig’e karşı yaptığı hat-trick’le dikkat çeken İrfan Can için ocak ayı için sunduğu teklifi yükseltti ve bir sonraki transferinden de Başakşehir’e ciddi bir pay teklif edildi.

2
TRANSFER ARTIK ÇOK YAKIN

Zirvede karşılıklı yapıcı bir yaklaşım ortaya koyan taraflar kısa süre içerisinde bir kez daha görüşmek üzere saat 14.30’de ayrılırken sarı kırmızılıların transferi bitirmeye yakın olduğu ifade edildi.

1
VISCA DA MASAYA GELDİ

G.Saray Kulübü’nün 1 ve 2 numarasının katıldığı zirvede İrfan Can’ın takım arkadaşı Edin Visca’nın gündeme geldiği öğrenildi.