Sporx Extra Arama Logo

"Galatasaray'ın daha güçlü bir oyunu var"
6
"GALATASARAY GEÇEN SEZONDAN DAHA İYİ"
beIN Sports yorumcuları Metin Tekin ve Tugay Kerimoğlu, Galatasaray Konyaspor karşılaşmasının ardından yorumlarda bulundu.
5
"N'ZONZI ÇOK ÖZEL BİR OYUNCU"

Tugay Kerimoğlu "Ben, N’zonzi’nin transfer haberini duyduğumda çok büyük iş yapmış olurlar diye düşünmüştüm Yani çok özel bir oyuncu Ben Blackburn’den ayrıldığımda Blackburn’e transfer olmuştu o sezon."

4
"HÜCUMA DÖNÜK ÖZELLİKLERİ DE VAR"

Kerimoğlu: "Oyun içerisinde nerede durması gerektiğini bilen, arkadaşlarını toplu topsuz yardım etmeyi seven, defanstan çıkan arkadaşının yerini kontrol etme, koruma güdüsü, oyunu yönlendirme bana göre Galatasaray oyun yönlendiricisini maestrosunu buldu dediğim bu isim ve göreceksiniz daha da üzerine koyarak oynayacak. Sadece savunmaya dönük değil hücuma dönük orta saha olarak da özellikleri var."

3
"N'ZONZI VE SERI'Yİ BİRLİKTE KULLANIRIM"

Tugay Kerimoğlu, "Ben N’zonzi ile Seri’yi yan yana kullanırım, Seri’yi biraz öne atarım N’zonzi’ye biraz daha sorumluluk veririm. Belhanda gelince  4-2-3-1 sistemine dönülür."

2
"DAHA GÜÇLÜ BİR OYUNU VAR"

Metin Tekin, "İnanın geçen haftaki Denizli maçı ve bu haftaki maçın ardından ben Galatasaray’ın geçen seneden daha güçlü bir oyuna sahip olduğunu düşünüyorum."

1
"KALİTE GETİRDİLER"

Tekin: "Bu oyunu bu oyuncularla deplasmanda oynayabilir Galatasaray. Bu sene gelişmiş bir Galatasaray görüyorum. 2 maçta 1 puan aldı belki ama oyuncu kalitesi ve oyunu oynama şekli bana daha ileriye gidecek bir Galatasaray gösterdi. Yanılabilirim ama benim 2 haftada gördüklerim bunlar. N’zonzi, Seri ve Babel daha farklı bir kalite getirdi geçen seneye göre, bunlar kaliteyi arttıracaktır. 2 maçta 1 puan almasına rağmen ben daha güçlü bir Galatasaray olacağını düşünüyorum."