Arama Logo

Galatasaray'da Trabzonspor maçı öncesi büyük hasar
7
GALATASARAY'DA HASAR BÜYÜK

Milli ara, pazar günü güçlü rakibi Trabzonspor ile oynayacağı maç öncesi Galatasaray’a hiç iyi gelmedi. Sarı-kırmızılılar pazar günkü zorlu deplasman öncesi sorunlarla boğuşuyor. Milli takımlara 12 oyuncu gönderen Cim-Bom’da uzun seyahatler ve yorgunluklar ile beraber takım halinde taktik çalışmaların sınırlı kalması sıkıntı yarattı. Sarı-kırmızılılarda teknik heyetin yaşadığı ve çözüm bulması gereken sorunlar şöyle:

6
MUSLERA SON ANDA
20 saatlik bir seyahat programının ardından Fernando Muslera bu akşam ya da gece İstanbul’a gelecek ve Trabzon’a gidecek.
5
BOEY SAKATLANDI
Antrenmanda sakatlanan 20 yaşındaki futbolcunun yerine Yedlin forma giyecek. Yedlin ise milli süreçte 3 maç oynadı ve uzun seyahatler yaptı. Maça yorgun çıkması handikap olarak görülüyor.
4
FEGHOULI SORUNDA DÖNDÜ

Cezayirli oyuncu milli takımından problemle döndü. Kasık adalesinde 1. derece zorlanma olan tespit edilen Feghouli Trabzon ve Lazio maçlarını kaçıracak.

3
MİLLİLER PLANI BOZDU

Halil, Taylan ve Kerem A Milli Takım’dan planlanandan geç döndü. Çarşamba yapılan akşam antrenmanına beklenen oyuncular ancak perşembe antrenmanında bulunabildi.

2
BARIŞ ALPER ÜZDÜ
Ümit Milli Takımı’nın İskoçya ile oynadığı maçta sağ el ikinci metakarpal kemiğinde kırık tespit edilen Barış Alper Yılmaz’ın ameliyatı yapıldı.
1
SADECE İKİ TAKTİK ÇALIŞMA

Milli takımlara 12 oyuncunun gitmesi sebebiyle sadece iki taktik çalışma ile Trabzon maçına çıkılacak. (Milliyet)