Sporx Extra Arama Logo

Feyyaz Uçar: "Müthiş galibiyet"
7
1-0'LIK MAÇIN YORUMU
Feyyaz Uçar, Beşiktaş'ın Malatyaspor karşısında aldığı 1-0'lık galibiyeti değerlendirdi.
6
"GOLDE KALECİNİN BÜYÜMESİ GEREKİYOR"
"Mensah'ın oyuna girerek çok fazla katkı veremedi ama ikinci yarıda Beşiktaş biraz daha düzeldi. Atılan çok güzel bir gol var. Aboubakar'ın tek pasla Atiba'ya bırakması ve Atiba'nın da gol olacak noktaya vurması önemliydi. Kaleciler neden çömelerek duruyor öyle pozisyonlarda diye konuştuk, kalecinin o noktada büyümesi gerekiyordu."
5
"MÜTHİŞ BİR GALİBiYET"
"Beşiktaş müthiş 3 puan aldı. Özellikle böyle şampiyonluk yolundaki kritik galibiyetler önemlidir. Saha zemini de özellikle bir kalede çimin gömülü olduğunu gördük. Utku'nın 2 tane net çıkardığı pozisyon var. Eğer gol olsaydı Malatya lehine psikolojik üstünlük de geçecekti. Utku'nun beklenmeyen durumda iyi bir performans göstermesi çok önemliydi."
4
"BEŞİKTAŞ KALESİ EMİN ELLERDE"
"Demek ki, Beşiktaş'ın kalesi emin ellerde. Reha Kapsal hocam da ben de Beşiktaş'a kaleci alması lazım diye çok ısrar ettik ama demek ki oynayabiliyormuş."
3
"MİLLİ TAKIM İÇİN DE BOL ALTERNATİF"
"Aslında şampiyonluğa oynayan takımların kalelerinde Türk kalecilerin olması da çok önemli. Milli Takım için de çok alternatif olmuş oldu."
2
"O POZİSYONA KART LAZIM"
"Acquah'ın Ghezzal ile olan pozisyonunda kesin kart olması gerekiyordu. Serggen hocanın tepki nedeni de oydu. Orada bakın bu normal bir müdehale mi? Kaval kemiğine bir sıyırma var orada. Bana göre orada kart olması gerekiyor. Topla hiç alakası yok."
1
"NKOUDOU PENALTI DEĞİL"
"NKoudou'nun penaltı beklediği pozisyon bende penaltı değil. Orada kendi ayağına takılıyor NKoudou. Wallace bilerek topa dokunuyor ve NKoudou da sonrasında kendi ayağına takılıyor. Devam kararı bence de doğru"