Sporx Extra Arama Logo

Fenerbahçe'de 2 günde 4 veda, 2 imza!
8
4 VEDA İKİ İMZA!

Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, transfer penceresinin kapanmasına kısa bir süre kala yapacağı hamleler kadar, yollarını ayırmak zorunda kaldığı isimler üzerine de yoğunlaştı.

7
ALİ KOÇ AÇIKLADI

Bir kanat, bir de forvet transferi yaparak transfer dönemini kapatmayı hedefleyen Fenerbahçe'de başkan Ali Koç da "Göndereceğimiz isimler var, açıklayacağız" dediği isimler de ortaya çıktı.

6
4 VEDA BEKLENİYOR

Transfer penceresinin kapanmasına kısa bir süre kala yabancı kontenjanınını boşaltmak zorunda olan Fenerbahçe'de Diego Perotti, Kemal Ademi, Papiss Cisse, Tolga Ciğerci ile 1 Şubat'a kadar yolların ayrılması bekleniyor.

5
4 VEDA CEPTE
Nabil Dirar ile yollarını ayıran ve 4 futbolcu ile daha vedalaşmayı planlayan Fenerbahçe öncelik sırasına göre bir forvet ve bir de orta saha/kanat transferi yapmayı hedefliyor. İşte listede olan isimler;
4
İRFAN CAN KAHVECİ

İrfan Can Kahveci transferi için Başakşehir ile görüşen ve teklifini sunan Fenerbahçe, 1 Şubat pazar sabahı bu konuda bir geri dönüş alacak.

3
EDIN VISCA

Diego Perotti'nin sözleşmesini feshedecek olan Fenerbahçe, Perotti'nin bölgesini Edin Visca ile doldurmak istedi ve Bosnalı futbolcu için de Başakşehir'e bir teklif sunularak beklemeye geçildi.

2
MARIANO

Real Madrid'den ayrılmak isteyen Mariano Diaz'ı kiralık olarak kadrosuna katmak isteyen Fenerbahçe, bizzat başkan Ali Koç'un yürüttüğü operasyonda Real Madrid'den cevap bekliyor. Zidane, Mariano'nun takımda kalmasını istiyor ancak Mariano daha fazla süre alabileceği bir takımda kariyerine devam etmek istiyor.

1
IHEANACHO
Fenerbahçe için sürpriz bir hamle olsa da sarı-lacivertli yönetim Selahattin Baki vasıtasıyla Leicester City ile görüştü. Kelechi Iheanacho, City'den ayrılmak istiyor ancak Brendan Rodgers'ın Vardy'nin başka bir alternatifinin olmamasından dolayı Kelechi Iheanacho'yu bırakmak istemediği biliniyor.