Sporx Extra Arama Logo

Emre Belözoğlu, İrfan Can Kahveci'yi ikna etti

Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu transferde önemli bir rol oynuyor. 39 yaşındaki isim ikili ilişkilerini kullanıp hem Göksel Gümüşdağ hem İrfan Can'a konuyu açtı. Transfer sezon sonu resmen açıklanacak.
6
FENERBAHÇE VAZGEÇMİYOR
Ateş olmayan yerden duman çıkmaz, Türkiye'de yalanlanan transferler nedense hep gerçekleşir! Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ, önceki gün "Ne İrfan Can'a, ne Visca'ya teklif geldi" diyerek iddiaları yalanladı ama Fenerbahçe'nin özellikle İrfan Can'daki ısrarı sürüyor.
5
GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİ
Hatta kulübe yakın kaynaklardan alınan bilgiye göre sportif direktörlüğe hazırlanan Emre Belözoğlu, ikili ilişkilerinin iyi olduğu Gümüşdağ ve İrfan Can ile görüştü bile...
4
'FENERBAHÇE'YE GEL KRAL OL'

Ligde iddiasını sürdüren Başakşehir'e zarar gelmemesi için bu görüşmeyi gizli tutan Emre Belözoğlu'nun, Gümüşdağ'a "Başkanım, şampiyon olamazsanız İrfan'ı bize verin. Kariyerime iyi bir kadroyla başlamak istiyorum. Desteğinize ihtiyacım var" dediği Gümüşdağ'ın da Emre'ye "Sezon sonu görüşelim" dediği öğrenildi.

3
BÜYÜK TAKIMA GEL
Emre Belözoğlu, 24 yaşındaki İrfan Can'ı ise "Artık büyük takımda oynama zamanı geldi" diye ikna etmeye çalışıyor.
2
ALİ KOÇ İLE YAKIN İLİŞKİ
İrfan Can Kahveci'nin Fenerbahçe'ye transferinde kilit isimlerden biri de oyuncunun menajeri Ömer Koray Uzun olacak. Daha önce Harun Tekin, Berke Özer ve Barış Alıcı gibi isimleri sarı-lacivertli kulübe getiren FIFA menajeri Uzun'un iyi bir Fenerbahçeli olduğu ve Ali Koç ile yakın ilişkisi biliniyor. (Takvim)
1
FENERBAHÇE'DE KARAR

A Milli Takımımız’ın EURO 2020 elemelerinde de kilit oyuncularından biri olan ve her geçen maç yıldızını daha da parlatmayı başaran İrfan Can Kahveci için Fenerbahçe’de yönetim, bu sezonun tamamlanmasını bekliyor. Fenerbahçe’nin planında para artı takımındaki bazı oyuncuların bu transferde kullanılması öngörülüyor.