Sporx Extra Arama Logo

Fenerbahçe'de aşk 194 dakika sürdü; Perotti!

Fenerbahçe, futbol kariyerine devam edebilmek için ameliyat olacak olan ve sahalardan 4-6 ay uzak kalacak Perotti'nin sözleşmesini fesh ediyor.
6
PEROTTI AMELİYAT OLACAK
Fenerbahçe'ye transfer olduğu günden bu yana sadece 194 dakika forma giyebilen Perotti, futbol kariyerinin devam edebilmesi için bıçak altına yatacak. Ameliyat olma kararı alan Perotti, bir anlamda da Fenerbahçe kariyerine son verdi

5
EN AZ 6 AY YOK
Diz bağı kopma noktasına gelen Perotti kısa bir süre içerisinde ameliyat olacak ve Arjantinli futbolcunun bu ameliyatının ardından en az 6 ay sahalardan uzak kalacak.
4
SÖZLEŞMESİ İPTAL EDİLİYOR
Ameliyat olacak olan Perotti'nin sözleşmesini fesh etmek için Arjantinli futbolcunun menajeri ile görüşen Fenerbahçe'nin kısa bir süre içerisinde sözleşme fesih bildirimini yapacak.
3
EMRE BELÖZOĞLU NE DEMİŞTİ?
"Perotti'nin sakatlığının ciddiyetini şöyle anlatayım bu vakadan dünyada şu an 8 tane var ve 7’si trafik kazası. İlk kez bu vaka bir sporcuda görülüyor. Ameliyat gerçekleşirse oynamama süreci 3 ila 8 ay arasında gözüküyor. Ameliyatın gerçekleşip gerçekleşmeyeceğine sağlık ekibi karar verecek"
2
PEROTTI'NİN FENERBAHÇE KARİYERİ
Serie A ekibi Roma'dan bonservis ödenmeden transfer edilen Perotti, Sarı Lacivertli formayla çıktığı 4 maçta 3 gol atma başarısı gösterdi. Fenerbahçe ile 2022 yılına kadar sözleşmesi bulunan tecrübeli oyuncu, özellikle Antalyaspor ve Gençlerbirliği maçlarındaki performansıyla taraftarı mest etmişti.
1
PEROTTI'Nİ SÖZLEŞMESİ NASIL?
Fenerbahçe, Roma ve Perotti arasında yapılan sözleşmede, Arjantinli futbolcu forma giydikçe sarı-lacivertli kulüp Roma'ya ödemeye yapıyor. Aynı şekilde Perotti'ye belirli bir sabit ücret üzerinden forma giydikçe ödeme yapılıyor. Emre Belözoğlu de Perotti'nin Fenerbahçe'ye ekonomik yönden bir yük getirmediğini dile getirmişti.