Sporx Extra Arama Logo

Fatih Altaylı: "İrfan Can Kahveci'yi Fenerbahçe alır"
6
GALATASARAY'DA NELER OLUYOR?
Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Bloomberg HT'de yayınlanan Spor Saati'nde Galatasaray'ın İrfan Can Kahveci, Edin Visca hamlesini ve sarı-kırmızılı takımdaki son gelişmeleri değerlendirdi.
5
İRFAN CAN'I FENERBAHÇE ALIR

"Galatasaray'ın bu açıklamalarından sonra büyük ihtimalle İrfan Can ve Visca Fenerbahçe formasını giyecek. Tarih böyle işliyor, Galatasaray talip oluyor Fenerbahçe daha çok para veriyor, vermese bile alıyor. Galiba Galatasaray, İrfan Can'ı Fenerbahçe alsın istiyor."

4
"GALATASARAY BAŞKANI HAKLI"
"Konunun tarafları Çaykur Rizespor, diğeri Galatasaray. Bu işin hiçbir tarafında Fenerbahçe yok. Galatasaray mevcut başkanını günahım kadar sevmediğini, Galatasaray'a zerre kadar yakışmadığını söylediğimi herkes biliyor. Ama burada haklı."
3
"DIAGNE OYNARSA GOL ATARLAR"
Galatasaray da hızlı  Galatasaray'ın hızlı oyun yapacağı kapasitesi var. Galatasaray'da bir sürü yanlış var. Saha yönetimiyle ilgili. Bu Diagne ile oynayın. Diagne oynadığı zaman Galatasaray orta sahası gol atar diye 100 kere söyledim. Sürekli oynatırsan bu oyuncunun güveni kendine gelir. Ayrıca bu adam orta saha oyuncularına gol attırır. Diagne'nin oyunda olduğu süre içerisinde Feghouli'nin üç gol atması şansa veya gökten gelmiş vahiye bağlı değil. Galatasaray doğru kadro kurmalı.
2
"BABEL BUGÜN VAR YARIN YOK"
Bırak Diagne penaltıyı atsın. Bırak mutlu olsun. Penaltıyı atsa çıkarken bu kadar tepki göstermez. Diagne için bir şey ifade ediyor o penaltıyı atmak. Ben o kulüpte sorumlu mevkiinde olsam gerçekten bunu yapmalarına izin vermem. Buna karışırım kardeşim. Babel bugün var yarın yok, olursa Diagne'den bir şey olur. Satacaksan ondan para kazanacaksın."
1
"G.SARAY KIYAMET KOPARTMALIDIR"
"Kırmızı kartla ilgili mesele sadece Galatasaray değil herkesin başını ağrıtan bir durum. Evde fırça yemiş, parasız kalmış falan filan mı diye düşünülüyor. O kadar standart dışı ki. Oğulcan'ın gole gittiği pozisyon. Çok net bir şekilde çocuğun topa eli değmemiş. Üstelik VAR gibi bir şey var. Hakem sen görmemişsin. Git VAR'a bak. Eğer haksızsa bu golü VAR'la iptal ettirmek mümkün değil mi? 6-0 olunca unutuluyor. Burada bu hakemin bunu şans eseri yapması gibi bir durum yok. Bu kasıttır. Galatasaray yönetimi kıyameti koparmalıdır."