Sporx Extra Arama Logo

Erman Toroğlu: "Fatih Terim başkanla birlikte gider"
12
ERMAN TOROĞLU: "KEÇİBOYNUZU GİBİ"

Erman Toroğlu, Galatasaray ile Trabzonspor arasında 1-1 berabere biten mücadeleyi A Spor'da yorumladı.

11
"TÜRKİYE'DE FUTBOL, KEÇİBOYNUZU"

Herkes bir şey söylüyor, pandemi, zemin falan ama Türkiye'deki futbol şu anda bu. Keçiboynuzu gibi. Futbol futbol değil, zemin zemin değil, yönetici yönetici değil, teknik adam teknik adam değil, yorumcu yorumcu değil. Neresinden bakarsak bakalım hikayeyiz. Çok kötüyüz, iyi değiliz.

10
"G.SARAY ALSA BİR YERE GİDECEKTİ"

Trabzonspor için hikaye, Galatasaray maçı alsa bir yere gidecekti, gidemedi, o da hikaye. Ne olur artık? Maça bakıyorum ne konuşabiliriz diye. Galatasaray böyle oynadı, o teknik adam hamle yaptı falan... Kim kime hamle yaptı, ne oldu? Giren çıkan bir çorba, bitti. Kelle paça, işkembe hepsi var.

9
"KİM KİME SORUYOR BELLİ DEĞİL"

Çok kötüyüz, bir şeye karar vereceğiz. Ne yapacağız? Bir şeye karar vermemiz lazım ve bunu da verecek makam futbol federasyonu. 21 takıma çıkardılar, haftada kaç maç oynuyorsun falan, kim kime soruyor, belli değil.

8
"HAKEMLİK NE OLDU MAÇTA"

Maçtan önce Galatasaray hakemden şikayetçi, Fenerbahçe, Beşiktaş falan. Hakemlik ne oldu, hakemlik bir şey bile yapamadınız. Onu bana verme diye açıklama yapıyorlar, ben olsam önümüzdeki hafta bir daha veririm, Serdar Tatlı bir daha vermeli, yapmazsa bir önceki uygulamaya ters düşer. Artık böyle yapmak lazım.

7
"HAKEMLER, TÜRK FUTBOLUNDAN İYİ"

Ne oynadı Galatasaray? Beşiktaş başkanı çıkıyor, Ali Koç'un grubunda çalıştı diyor, yok öyle bir şey ya! Siz çok iyi olursunuz da bu hakemi istemiyorum dersiniz, buyurun. Bu sene hakemler, Türk futbolundan iyi, Türk futbol teknik direktörlerinden de iyi, oyunculardan da iyi, hiç olmazsa koşuyorlar.

6
"EN KÖTÜ KADRO BEŞİKTAŞ'TA"

Şu anda zirvedeki takımlar arasında en kötü kadro Beşiktaş'ta, kim ne derse desin. Aboubakar, Cenk Tosun, Larin de sakat. Beşiktaş'a bakıyoruz, yine mazeret var, sakattı falan. Ne Fenerbahçe'nin, ne Galatasaray'ın hali yok ama.

5
"ADAMIN BURASINA GELMİŞ"
Mustafa Cengiz Donk için 'Gece alemi' falan dedi. Donk'un sahada yürüyecek hali yok. 60 metredeki adamı indirirsen, bu senin kusurun. Başkana niye kızıyorsunuz, adamın burasına gelmiş. İlla tenkit edecekler. Bizim basında da var yalaka, konuşamıyorlar.
4
"APTAL APTAL ATILIR"
Galatasaray başkanı konuşmuş, adamın burasına gelmiş, buyur Donk atıldı, şampiyonluk maçında yok. Niye yok, 45 metrede adama arkadan bastı, neden bastı, adama yetişemedi. Yürümeyen, kendine bakmayan adam ya sakatlanır, ya atılır. Oksijen gitmez beyine ve aptal aptal atılır.
3
"ŞAMPİYONLAR LİGİ HAYAL"
İşler iyi gitmetince veresiyeye bakarsın, kimden para alacağına bakarsın. Arkadaş, ne yapıyorsunuz ya, nereye gidiyoruz... Hayal mi olacak Şampiyonlar Ligi, şu mantıkta hayal olacak.
2
"BABEL NİYE OYNADI?"
Babel niye oynadı, Halil niye oynamadı? Bana masal anlatmayın ya. Babel oyuna uydu, belli. Babel'i biliyoruz, Babel aynı Babel, ne oldu, anlamadım.
1
"FATİH TERİM İLE BAŞKAN GİDER"
Bir şey yapmak lazım, sonra Galatasaray başkanına kızıyorlar. Galatasaray bunlaır hiç yaşamadı ama herhalde başkan ile Fatih birlikte giderler.