Sporx Extra Arama Logo

Erman Toroğlu: "Sanki Beşiktaş şampiyon olacak"
8
ERMAN TOROĞLU YORUMLADI
Erman Toroğlu, Galatasaray'ın evinde Sivasspor ile 2-2 berabere kaldığı mücadeleyi yorumladı. İşte Toroğlu'nun A Spor'daki değerlendirmesi...
7
"BÖYLE PUAN KAYBEDERSİN"
Galatasaray yan top, yan top... Araya top sokamıyorlar. Fatih Terim herhalde devrede değişiklik yapar dedim, Fatih Terim, 'Benim takımım ilk yarı çok iyi oynadı, kazanırız' dedi. Böyle puan kaybedersin.
6
"80'DEN SONRA MÜCADELE"
Galatasaray 80'den sonra biraz mücadele etmeye başladı, top oynamaya da değil, mücadeleye. Karamboller falan oldu. Falcao penaltıdan attı, başka ne var? Galatasaray'ın gelip çalım atıp, orta atıp falan pozisyona girdiği yok.
5
"NASIL DEĞİŞİKLİK YAPMAZSIN?"
Galatasaray top oynamadı. Bazı oyuncular ilk yarı yürüdüler. İlk değişiklik de sakatlık nedeniyle oldu. Bu takıma nasıl değişiklik yapmazsın, senin takımın iyi değil. Beşiktaş da aman aman oynamıyor ama mücadele ediyor, senin takımın mücadele etmedi.
4
BEŞİKTAŞ ŞAMPİYON OLACAK GİBİ
Galatasaray'ın bu tarz şampiyon olma şansı yok. Sivasspor 75'ten sonra araya falan dikkatli bir top yapsa zaten maç biterdi. Fenerbahçe'nin hali bu, Galatasaray'ın hali bu, Beşiktaş götürecek gibi.
3
"ONYEKURU AYAKTA DURAMIYOR"

Onyekuru ayakta duramıyor. Galatasaray top oynamıyor, çok net. Bu oyunla, bu mücadeleyle şampiyon olunmaz.

2
"MARCAO ATILSA NE OLURDU?"
Fatih Terim konuşuyor ama hakem Marcao'yu atsa ne olurdu, hakeme yaptığı var, yoruma açık değil. Bir gün bir hakeme denk gelir, atar. Onun yorumu yok.
1
"İLLA OYUNCU ATILINCA MI YENECEKSİN?"
Bundan evvel iyi olduğunda Galatasaray, rakip isterse 12-13 kişi olsun havasında oynuyordu, şimdi bir kişi eksilince kazanacağım mı oldu? İlla oyuncu mu atılsın, o zaman mı yeneceksin?