Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Dybala, Roma tercihinin nedenini açıkladı
7
PAULO DYBALA'DAN AÇIKLAMALAR

Juventus ile sözleşmesi sona erdikten sonra Roma'ya imza atan Paulo Dybala, Jose Mourinho'nun ekibine neden tercih ettiğini açıkladı. İşte Arjantin basınına röportaj veren yıldız futbolcunun sözleri...

6
"DİLİM TUTULDU"

"Roma'daki ilk birkaç hafta nasıl geçti?"

"Roma beni şaşırttı. Taraftarların tüm o yaptıklarını beklemiyordum. Roma'da futbolun Arjantin'deki gibi olduğunu biliyordum ama dilim tutuldu"

5
"NEDEN ROMA?"

"Neden Roma'yı seçtin?"

"Juventus ile sözleşmem bittikten sonra en iyi kararı vermek istedim ama ne olacağını bilmiyordum. Jose Mourinho beni aradı ve birkaç kez görüştük. Sonra Thiago Pinto evime geldi, aklına neler olduğunu anlattı ve yatırım yapmak istedikleri takımı anlattı, beni ikna etti. Bence çok güzel şeyler yapacağız"

4
"İTALYA'DA BAŞKA TAKIM ZOR"

"İtalya dışına çıkmayı düşündün mü?"

"Açıkçası ne karar vereceğimi düşündüm. Juventus'ta uzun yıllar oynadıktan sonra İtalya'da başka bir takıma transfer olmak benim için zordu. Aynı zamanda La Liga'ya da adapte olmakta zorlanmayacağımı düşünüyorum"

3
MOURINHO İLE İLİŞKİSİ

"Jose Mourinho ile aranız nasıl?"

"Mourinho çok az şey söylüyor ama bunları direkt ifade ediyor"

2
"SÜREKLİLİĞİM YOKTU"

"Fiziksel olarak nasılsın?"

"Geçen yıl sakatlıklar nedeniyle birkaç kez sahalardan uzak kaldım. Oynadığım dakikalar çok iyiydi ama süreklilik yoktu"

1
"KARİYERİNDE HANGİ NOKTADASIN?"

"Kariyerinde hangi noktaya geldiğini düşünüyorsun?"

"Ben özeleştiri yapan bir insanım. Her zaman kendimi geliştirmeye ve elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Copa Amerika, benim en iyi dönemime denk gelmedi ama sonuçtan çok memnunum"