Sporx Extra Arama Logo

Dış basından öne çıkan manşetler!
7

GUARDIAN

The Guardian, bugünkü baskısında şampiyon olan Manchester City'nin tüm zamanların en iyisi olduğunu gösteren bir çalışma yayınlayarak bir anlamda Pep Guardiola'nın "İki sezonda 198 puan toplayıp, 201 gol attık bir daha bunu başarabilen olur mu, sanmıyorum" sözlerini destekledi.

6

CORRIERE DELLO SPORT

Corriere, Juventus'a dönüş yolu kapalı olan Conte'nin Inter'e imza atmak için geri sayımda olduğunu manşetine taşıdı. Gazetenin sürmanşetinde de Serie C'ye düşürülen Palermo kendisine yer buldu.
5

LA GAZZETTA DELLO SPORT

La Gazzetta'nın manşetinde Şampiyonlar Ligi vizesi almaya çok yakın olan Inter yer alırken; Agnelli ve Allegri'nin yapacağı görüşme ve AC Milan'ın transfer çalışmaları da es geçilmemiş

4

TUTTOSPORT

Tuttosport, Allegri'nin Juventus kariyerine devam etmesi durumunda takımda bazı değişiklikler yapılacağını ve Dybala ile Douglas Costa'nın Torino'ya veda etmesinin muhtemel olduğuna inanıyor; "Allegri, kötü tohumları ayıklıyor"
3

AS

L'Equipe'in ardından AS Gazetesi de bugünkü manşetini Eden Hazard ve Real Madrid'e ayırdı; "Hazard, Bakü'deki UEFA Avrupa finalinin ardından 100M€ bonservis bedeli ile Real Madrid'e imza atacak"
2

MUNDO DEPORTIVO

Mundo Deportivo, rüya gibi bir sezonu son anda Liverpool karşısında bozulan Barcelona'nın Griezmann ve De Light transferi ile yaralarını sarmak istediğini manşetine taşıdı.
1

SPORT DA MUNDO DEPORTIVO

Sport da Mundo Deportivo gibi Barcelona'da değişiklikler olacağına inanıyor; Giren oyuncu Greizmann, çıkan oyuncu Coutinho