Sporx Extra Arama Logo

Cengiz Ünder'den transfer cevabı
10
CENGİZ ÜNDER RÖPORTAJI
Roma forması giyen milli yıldızımız Cengiz Ünder, Bayern Münih iddialarına yanıt verdi ve sezon hazırlıklarına değinirken, bu sezon hedeflerini de aktardı.
9
"İLK SEZONUM HARİKAYDI"
İlk yılım harikaydı ancak ikinci sezonum için iyi diyebilirim. İlk 6 ay muhteşem bir performans sergiledim ancak sonra sakatlandım. Torino maçından sonra 3 ay oynayamadım. İlk yarıda elimden geleni verdim ancak ikinci sezon işler iyi gitmedi. Umarım bu sezon geçen 2 sezondan iyi olur, buna da inanıyorum.
8
"ROMA'DA OYNADIĞIM İÇİN MUTLUYUM"
Genç bir takımız ve sonuç alacağımızı düşünüyorum. Her zaman en büyük hayalimin Avrupa'nın büyük kulüplerinde oynamak olduğunu söylemiştim, Roma gibi bir takımda oynadığım için de gerçekten çok mutluyum.
7
BAYERN MÜNİH'E GİDECEK Mİ?
Yurt dışında, burada oynadığım için mutlu ve şanslıyım. Roma'da oynadığım için şanslı hissediyorum ve uzun yıllar burada devam etmek istiyorum. Bunun için her gün böyle çalışmaya devam edeceğim çünkü bu takımla iyi sonuçlar almak ve başarılı olmak istiyorum.
6
"UZUN YILLAR AVRUPA"
Hayatımda çok büyük değişiklikler oldu, bu doğru ve benim için gerçekten kolay da değildi ancak ülkemi temsil ettiğim için çok mutluyum. Avrupa'da uzun yıllar oynamak istiyorum ve bunu yapabileceğime de inanıyorum. Hem karakter olarak, hem de futbol açısından artık farklı hissediyorum. Daha önce Avrupa'ya gidip başarılı olan oyuncuları görmüştüm ve şimdi de ben buradayım. Bu çok heyecan verici.
5
"YENİ TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ HIRSLI"
Yeni teknik direktörümüz Fonseca ilk günden beri takıma önemli mesajlar verdi. Bir oyuncu olarak onun azimli bir kişiliği olduğu izlenimini aldığımı söyleyebilirim. Di Francesco oyuncularla çok konuşur ve nasıl davranmaları gerektiğini söylerdi. Bu çok önemli. Fonseca da böyle ve bu sezona başlarken bize gerçekten yardımcı olacak.
4
"SPINAZZOLA'YA TEŞEKKÜRLER"
Spinazzola'nın beni öven sözlerini gördüm. Ben idmanda ve maçlarda elinden geleni yapmaya çalışan bir oyuncuyum. Ne diyebilirim ki? Ona ve sözlerine çok teşekkür ediyorum. Çok hızlı bir oyuncu, ben de öyleyim. Önemli bir katkı yapacağını umuyorum.
3
"EVE GİDİNCE YATAĞI ARIYORUM"
Her geçen gün daha da sıkı çalışmalar yapıyoruz. Bu gerçekten zor ama bunun önemini anlıyorsunuz. Her idman sonrasında eve gidince bir an önce yatağı arıyorum.
2
"ŞAMPİYONLAR LİGİ'Nİ HAK EDİYORUZ"
Takımda genç ve tecrübeli oyuncular var ve iyi kaynaşacağımızı düşünüyorum. Şampiyonlar Ligi'ne ulaşacağımızı düşünüyorum. Biz bunu hak ediyoruz ve taraftarlarımız da bunu hak ediyor.
1
"BU SEZON 12-13 GOL ATARIM"
İyi durumdayım, İtalya'ya da alıştım. Sezonda 12-13 gol atıp, daha fazla da asist yapabileceğime inanıyorum. Umarım bunu başarırım ve harika bir sezon geçiririz