Sporx Extra Arama Logo

Beşiktaş'ta Ahmet Nur Çebi: Burak ile devam edeceğiz
5

GUILHERME İLE TRANSFER GÖRÜŞMESİ

"Bahsi geçen futbolcuyla aramıza hiçbir görüşme olmamıştır. Menajerler bu dönemde çok aktif oluyorlar. Kendileri bu konuda bize geldiler. Şartlarını sorduk. Kendilerine pozitif cevap verilmemesine rağmen bunun böyle yansımasını doğru bulmuyorum. Gereken çalışmaları TFF nezdinde arkadaşlar yapıyorlar, son ana kadar yapacaklar. Bu olmazsa biriyle görüşmek doğru değil. Yine de şartları sormak ayıp değil diye düşünüyorum"

4

FUTBOLCULARDAN 'FEDA' İSTENDİ Mİ?

"TFF'nin vergi yasasında yapılacak herhangi bir değişiklikte yeni kanun geçerli olacak diyor. Yeni vergi yasasına göre 15'ten yüzde 40'a geçeceğimiz için 15'lik hakkımızdan vazgeçmek istemiyoruz. Kimseden herhangi bir indirim talebimiz yok. Futbolcularımızdan 'Gitmek istiyoruz' yok. Futbolcularımızı transfer etmek isteyen yok. Şu an için herhangi bir durum söz konusu değil. Sözleşmeleri devam edenler var. Karşılıklı anlaşırsa bir şeyler olur. Şimdilik böyle bir gündem yok. Devam eden arkadaşlarla ilgili bir süreç var. Oturup konuşacağız. Bütçeyi artık siz yapamıyorsunuz. Bütçeyi devlet ve TFF yapıyor. Olmayan para bütçeye konmaz. Olmayınca borç oluyor, krediden faiz oluyor ve çığ gibi büyüyor. Biz yürüyebilir hale gelen bir kulüp olmak istiyoruz"

3

ÖNCEKİ YÖNETİM, BURAK İLE SÖZLEŞME YENİLEDİ Mİ?

"Burak Yılmaz ile öyle deniyor. Bakacağız. Uzatılmışsa burası bir kurum. Devam ederiz. Burak faydalanmayı umduğumuz, kaliteli bir futbolcu"
2

AJDIN HASIC - 2 MİLYON EURO

"Benim bakış açım öncelikle şu. Bütçede böyle bir yer yok. Ancak yapılmış. Biz bir kurumuz. Karşı taraf ile de haklarımız olduğunu düşündüğümüz şeyleri ifade ederek çözüm arayışındayız. Ne kaybetmek, ne de teslim olmak istiyoruz. Ortak bir bulma arayışındayız. Umarım olur. 100 bin euro maaş alan bir futbolcu için 2 milyon euro imza parası anlamlı gelmiyor. Bunu çözmeye çalışıyoruz"
1

CANER, ATIBA, GÖKHAN'IN BİTEN SÖZLEŞMELERİ

"Bugün için bunlar çok erken. 3 gün sonra, 30 gün sonra iç transferimi bitirmek mecburiyetim yok. Onların daha zamanı var. Arkadaşlar ile şampiyonluk için yola çıktık. Ben hala çok umutluyum şampiyonluktan. Bugünün konusu iç transfer değil. Şampiyonluk kupası. Bu konuda anlaştık zaten. Bugün için konu futbol oynamak ve mevcut futbolcular için şampiyon olmak."