Sporx Extra Arama Logo

Luiz Gustavo'dan Alex, Erol Bulut ve şampiyonluk sözleri
12
LUIZ GUSTAVO'DAN AÇIKLAMALAR
Fenerbahçe'de Brezilyalı yıldız Luiz Gustavo basın toplantısında açıklamalarda bulundu. İşte o sözler...
11
29 EKİM MESAJI
"Türk halkını, Cumhuriyet Bayramı nedeniyle kutluyorum. Bugün çok önemli bir gün."
10
HATALARDAN DERS ALMAYIZ
"Sezona iyi başladık, yolumuz çok uzun. Jose Sosa veya bir başkası fark etmez, kimle oynarsam oynayayım elimden geleni yapacağım. Geçmişteki hatalardan ders almalı ve elimizden gelenin en iyisini yapmalıyız."
9
YAPACAK ÇOK İŞİMİZ VAR
"Nereye gidersem gideyim, öncelik o kulübün felsefesini ve taraftarların sahada nasıl bir futbolcu görmek istediğini anlamaya çalışırım. Kulübüm için elimden geleni yaparım. Taraftarın hakkımdaki düşüncesinden çok memnunum ama daha yapacak çok işimiz var."
8
BASKETBOLU SEVİYORUM
"Basketbol Takımı'ndan Jarell Eddie'yi ilk defa gördüm, bu hafta tanıştık. Basketbolu çok seviyorum, en kısa zamanda bir maça gitmek istiyorum. Çok iyi bir insan, çok da güzel ailesi var. Umarım tekrar görüşürüz. "
7
FUTBOLU SEVİYORUM
"Futbol oynamayı çok seviyorum. Rakip kim olursa olsun kazanmak için elimden geleni yapıyorum."
6
ALEX BİR EFSANE
"Alex de Souza'nın burada büyük bir tarihi var, burada bir efsane, çok fazla şampiyonluk kazanmış, büyük maçlarda harika işler yapmış. Kaptan olmam ya da olmamam önemli değil, ben hep en iyisini yapmaya çalışırım. Ancak tabii ki bu kadar büyük bir takımın kaptanı olduğum için mutluyum. "
5
KARARLARA SAYGI DUYULMALI
"Takımda farklı karakterlere sahip birçok oyuncu var. Bu yüzden de bir hocamız var, kim iyiyse ona forma verecektir. Ozan, Tolga, Sosa kimle oynarsam oynayayım, oyuncuların birbirine saygı duyması ve elinden gelenin en iyisini yapması gerekiyor."
4
HOŞUMA GİDİYOR
"Hocamız, bize nasıl bir oyun oynatacağını anlattı. Biz de bu oyun için çalışıyoruz. Antrenmanlar çok yoğun, benim hoşuma gidiyor. Hocanın istediklerini gün ve gün daha iyi anlıyoruz. Her maçta rakiplere saygı duyarak kazanmak ve gelişerek devam etmek istiyoruz. "
3
BURASI BİR MEYDAN OKUMA
"Fenerbahçe'ye bir hedef, bir meydan okuma için geldim. Yapmamız gereken çok iş var. Gelişerek devam edersek, hedefe ulaşırız. Bu takımın birinci kaptanı Gökhan Gönül. Kolumda kaptanlık bandı olsun veya olmasın, ben elimden geleni yapıyorum."
2
SAKİN BİR İNSANIM
"Sakin bir insanım. Saha dışında ve saha içinde aynı kişiyim. Sürekli güler yüzlü olmak iyi olduğum bir konu değil ama mutlu bi insanım."
1
ŞAMPİYONLUK AÇIKLAMASI
"Maç kazanmaya devam ettikçe takım ruhu artacaktır. Bu takım uzun zamandır şampiyon olamıyor ve beklentileri iyi biliyoruz. Konsantre bir şekilde çalışmaya devam etmeliyiz, mütevazi bir şekilde iyi maçlar çıkarmalıyız. Tanrı isterse, işimizi iyi yaparak şampiyon oluruz. O ana kadar sakin olmamız gerekiyor "