Sporx Extra Arama Logo

Fenerbahçe, İrfan Can için resmi hamlesini yaptı
9
FENERBAHÇE DURMUYOR

Mesut Özil ile son yılların en büyük bombasını patlatan Fenerbahçe; Attila Szalai ve Bright Osayi-Samuel’i de kadrosuna kattı. Ara transferin en hızlı takımlarından biri olan Sarı-Lacivertliler’in durmaya hiç niyeti yok.

8
NE VAR NE YOK HÜCUM

Kanarya, yine çok ses getirecek bir hamle için harekete geçti. Galatasaray’ın çok istediği İrfan Can Kahveci için Fenerbahçe de resmen adım attı. Fenerbahçe transfer heyeti, başkan Ali Koç'un da katılımı ile Başakşehir ile resmen masaya oturdu.

 

7
KOZ: EMRE BELÖZOĞLU

Fenerbahçe, yıldız futbolcuyu ikna etmek için Emre Belözoğlu kozunu kullanacak. İrfan Can’ın idolü olan, yıllarca birlikte oynayan Belözoğlu, Milli yıldız ile bizzat görüşecek. Ali Koç ise Göksel Gümüşdağ’ı ikna etmek için devreye girecek.

6
FERDİ KADIOĞLU

Fenerbahçe, İrfan Can Kahveci'yi transfer etmek isterken; Başakşehir'den de sürpriz bir hamle geldi. Başakşehir, Fenerbahçe'den 7 milyon euro nakit ve Ferdi Kadıoğlu + Deniz Türüç'ü istedi. Ferdi Kadıoğlu talebini reddeden başkan Ali Koç, "Asla böyle bir takasa girrmeyeceğiz" diyerek alternatif öneriler sunmak için çalışmalara başladı. 

5
TAKAS: OLAĞAN ŞÜPHELİLER
4
DENİZ TÜRÜÇ
3
PAPISS CISSE
2
MAURICIO LEMOS
1
JOSE SOSA