Arama Logo

Barcelona'da pim çekildi: Koeman gidiyor

Barcelona, üst üste gelen kötü sonuçlar ve kulübün imajını zedeleyen açıklamalarından sonra Ronald Koeman ile yolları ayırma kararı aldı.
8
BARÇA, KOEMAN'IN İPİNİ ÇEKİYOR

Barcelona, üst üste gelen kötü sonuçlar ve kulübün imajını zedeleyen açıklamalarından sonra Ronald Koeman ile yolları ayırma kararı aldı.

7
TAZMİNATI LİMİTE UYUNCA GÖNDERİLECEK
Koeman'ın tazminat maddesini La Liga finansal limitlerine sığdırdıktan sonra yolları ayırmayı planlayan Barcelona Başkanı Joan Laporta, 5 isimlik bir teknik direktör listesi çıkardı ve görüşmelere başlamak için yöneticilerini görevlendirdi.
6
İŞTE LİSTEDEKİ 5 ADAY

İşte Barcelona'nın 5 isimlik teknik direktör listesi...

5
XAVI HERNANDEZ

Futbolu bıraktığı Al Sadd'da teknik direktörlük yapan kulüp efsanesi, geçen sezon başında görev teklifi gelmesine rağmen geri çevirmiş ve hazır hissettiğinde Barcelona'da görev alacağını belirtmişti.

4
ANTONIO CONTE

Inter'den ayrıldıktan sonra çeşitli kulüplerden gelen teklifleri geri çeviren Antonio Conte'nin yüksek maaş talebi, Barça'nın işini zorlaştıracak.

3
JOACHIM LÖW

Almanya Milli Takımı'ndan ayrıldıktan sonra kulüp takımı çalıştırmak isteyen Löw'ün adı uzun süre Real Madrid ile anılmış ancak İspanyolların tercihi eski hocaları Ancelotti olmuştu.

2
PHILLIP COCU

Bir dönem Fenerbahçe'de de görev alan Hollandalı teknik adam, Barcelona'nın eski kaptanlarından ve kulübün sevilen ikonlarından biri. Kulübün Hollanda ekolünü benimsemesi nedeniyle Cocu'nun da öenmli adaylardan biri olduğu ifade ediliyor.

1
ANDREA PIRLO

Juventus'tan gönderilen ancak oynatmak istediği futbol stili Barça yönetimi tarafından beğenilen Pirlo, düşünülen son aday...