Sporx Extra Arama Logo

Fenerbahçe Mesut Özil'i resmen açıkladı
9
MESUT ÖZİL RESMEN FENERBAHÇE'DE
Fenerbahçe, Mesut Özil'i kadrosuna kattığını borsaya bildirdi: "Profesyonel futbolcu Mesut Özil'in transferi konusunda önceki kulübü Arsenal FC ile anlaşmaya varılmış olup, futbolcunun kendisi ile de prensip anlaşmasına varılmıştır."
8
WENGER: "İYİ ÇEVREYLE ÖZİL ŞAMPİYON OLUR"
Arsenal'in efsanevi menajeri Arsene Wenger, Mesut Özil'in Fenerbahçe'ye transferini yorumladı. İşte Wenger'in yorumları
7
"BAŞKAN ALİ KOÇ'U TANIYORUM"
Fenerbahçe büyük bir Türk kulübü. Fenerbahçe'yi iyi biliyorum. Çünkü, Başkan Ali Koç'u tanıyorum.
6
"MESUT ÖZİL HEYECANLANDIRIYORDUR"

Fenerbahçe, büyük bir taraftar kitlesine sahip. Mesut Özil gibi bir futbolcunun takımları için mücadele edecek olmasından dolayı şüphesiz ki heyecan duyuyorlar.

5
"ONUN İÇİN HAYAL KIRIKLIĞI"
Mesut 2014'te Arsenal'e geldi ve 2021'de ayrılıyor. 7 yıllık süre sonunda oynayamıyor olması onun için hayal kırıklığı oldu.
4
"İYİ ÇEVREYLE ŞAMPİYON OLUR"
Mesut'un iyi bir çevreye ihtiyacı var. Umarım Türkiye'de bunu yapabilir. Etrafında doğru isimler olursa şampiyonluk şansı var. Bundan sonra Süper Lig'i dikkatli takip edeceğim.
3
"OCAK AYININ EN BÜYÜK TRANSFERİ"

"Sizin adınıza böyle bir transferi duyurmanın oldukça zevkli olduğunu düşünüyorum. Şu dönemde pek fazla transfer gerçekleştirilmiyor. Bu transfer güncel olarak Ocak ayı transfer döneminin en büyük transferi durumunda. Çünkü futbol dünyası şimdilerde sessiz.

2
"ŞAMPİYONLUK YAPBOZUNUN PARÇASI"
"Bu ligde güçlü bir konumda bulunan Fenerbahçe için güzel bir haber. Mesut Özil şampiyonluğu kazanma konusunda iddialı olan takımı için yapbozun bir parçası olabilir."
1
"HER ZAMAN TÜRK BAĞI VARDI"
"Mesut Özil ile Fenerbahçe hakkında bir şey konuşmadık çünkü onun her zaman Arsenal'de olmasını istedim. Fakat her zaman güçlü bir Türk bağı olduğunu hissedebiliyordum. Ailesiyle, menajeriyle, babasıyla tanıştım. Bu sayede Türkiye ile güçlü bir ilişkisi olduğunu gördüm. Aynı zamanda Türkiye Ligi'ne de büyük bir ilgisi vardı."