Sporx Extra Arama Logo

Ali Koç'un öncelikli 5 transfer planı!

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, "kadromuzun %70'ı hazır" diyerek transfer döneminde yapılacak 5 nokta atışı transfere yoğunlaştı.
9
TARİHİ SERİ SONA ERECEK Mİ?
Büyük hayal kırıklığı geçen üç sezonun ardından gelecek sezona mutlak şampiyonluk parolasıyla girecek olan Fenerbahçe'de başkan Ali Koç, hem kendi şampiyon olamama serisine hem de Fenerbahçe'nin 8 senedir şampiyon olamama serisine son vermek istiyor.
8
MİNİMUM 6 TRANSFER
Gelecek sezon planlamalarına başladıklarını ifade eden Ali Koç, kadrolarının %70 hazır olduğunu ifade ederken direkt ilk 11'de oynayabilecek 6 nokta atışı transfer yapabileceklerini ifade etti.
7
STOPER
Lemos, Serdar Aziz ve Tisserand'ın performanslarından memnun olmayan Fenerbahçe Yönetimi, Atilla'nın yanına mutlaka bir stoper transferi gerçekleştirecek.
6
SAĞ BEK
Sağ beki Nazım Sangare'yi teslim eden Fenerbahçe Yönetimi, Gökhan Gönül ile yeni sözleşme yapılıp yapılmayacağı konusunda henüz kararsız. Transfer döneminde Nazım'a alternatif olmak üzere bir sağ bek hamlesi de yapılması planlanıyor.
5
SOL HÜCUM
Pelkas'ın geçtiğimiz sezonki performansından memnun olan Fenerbahçe Yönetimi, Yunan futbolcunun 10 numara pozisyonunda da kullanabilmek adına sol hücum bölgesine bir hamle yapacak.
4
SAĞ HÜCUM
Enner Valencia ve Osayi'yi elinde bulunduran Fenerbahçe Yönetimi, bu iki isme rağmen sağ hücum bölgesine "yırtıcı" bir transfer hamlesi yapmak istiyor.
3
FORVET
Fenerbahçe Yönetimi için olmazsa olmaz transfer hamlelerinin başında forvet transferi geliyor. Samatta ve Cisse'yi elden çıkartacak olan Fenerbahçe Yönetimi, forvet bölgesine bir değil iki transfer birden yapmayı planlıyor. 
2
İŞTE TRANSFERLİ FENERBAHÇE KADROSU
1