Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Alexis Sanchez için dev kapışma
5
SÜPER LİG'E BİR YILDIZ DAHA
İtalyan medyasına göre, İnter’den sezon sonu ayrılması beklenen Şilili yıldız için Galatasaray ve Trabzonspor da devrede.

Şilili yıldız Alexis Sanchez milli formayla 146 maçta görev aldı. 33 yaşındaki hücum oyuncusu bu karşılaşmalarda 48 kez fileleri havalandırdı.
4
TRABZONSPOR VE GALATASARAY
Sezon sonu İnter'den ayrılmasına kesin gözle bakılan Alexis Sanchez'in yolu Süper Lig'e düşebilir... Çizme basınında yer alan habere göre Trabzonspor ve Galatasaray Alexis Sanchez'i yaz transfer döneminde transfer etmek istiyor.
3
DEĞERİ: 3.5 MILYON EURO
33 yaşındaki Şilili hücum oyuncusunun sözleşmesi gelecek yıl sona eriyor. Güncel piyasa değeri 3.5 milyon Euro olan tecrübeli oyuncu bu sezon 31 maçta 7 gol ve 5 asist üretti.
2
'TRABZONSPOR'UN ELİ GÜÇLÜ'
Süper Lig'de şampiyonluk için gün sayan Fırtına'nın gelecek sezon Avrupa'da olması bu transferin gerçekleşmesi için Bordo-Mavililer'in elini güçlendiriyor. Galatasaray'da ise belirsizlik hala devam ediyor.
1
'GALATASARAY'DA BELİRSİZLİK'
Başkanlık seçimlerine hazırlanan Aslan'ın transfer politikasında nasıl bir yol izleyeceği yeni başkan ve yönetimin gelişiyle de farklılık kazanacak. Galatasaray'da yeni başkan 30 Nisan'da belli olacak.