Sporx Extra Arama Logo

Beşiktaş, Steven Caulker ile görüşmelere başladı
8
BEŞİKTAŞ'TAN CAULKER'E RESMİ TEKLİF

Süper Lig'in son şampiyonu Beşiktaş'ta transfer harekatı başladı. Siyah-beyazlılar, Sergen Yalçın'ın verdiği rapor doğrultusunda aradığı stoperi Süper Lig'de buldu: Steven Caulker

beIN SPORTS'un haberine göre; Beşiktaş yönetimi, Aytemiz Alanyaspor ile sözleşmesi sona eren Steven Caulker'a resmi teklifini iletti.Siyah-beyazlı formayı giymeye oldukça yakın olan İngiliz stoper, Beşiktaş'ın yeni sezon öncesi ilk transferi olmaya en yakın aday olarak gözüküyor. Geçtiğimiz sezon Süper Lig'de 32 karşılaşmaya çıkan Caulker, 3 gol attı ve 2 asist yaptı.

7
AHMET NUR ÇEBİ: "UCL PARASININ 3'TE 2'Sİ YOK"

Sezonu çifte kupayla kapatan Beşiktaş’ta Başkan Ahmet Nur Çebi şimdiden yeni dönemin planlaması için kollarını sıvadı. İlk hedef de belli oldu

6
BAŞKAN ÇEBİ KONUŞTU

Siyah-beyazlı kulübün patronu, Bodrum’daki tatilinin ardından İstanbul’a dönerek, yoğun bir mesaiye başladı. Beşiktaş’ın geleceğiyle ilgili Milliyet’in sorularını yanıtlayan Başkan Çebi “Bizim önceliğimiz her sezon için mutlu ve huzurlu bir takım ortamını yaratmak” ifadelerini kullandı.

5
"GÖNÜL İSTERDİ Kİ..."

Hem sportif hem de ekonomik olarak kulübü her sezon daha üst seviyeye çıkarmanın hesapları içerisinde olduğunu aktaran Ahmet Nur Çebi, “Geçen sezon limitlerin izin verdiği çerçevede yönetim olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. Gönül isterdi ki daha iyisini yapabilelim fakat ekonomik anlamda olumsuz şartları herkes biliyor." dedi.

4
"HEDEF HUZURLU BİR TAKIM"

Çebi, "Birinci önceliğimiz maaşlarını zamanında alabilen bir takım oluşturmaktı. Önümüzdeki sezon bu durumu daha iyi işleyebilecek hale getirmeliyiz. Eğer bir takımda huzur yoksa, başarı elde etmek çok kolay olmaz. Bizim yönetim olarak görevimiz, hocamız Sergen Yalçın’a mümkün olabildiği kadar en az maddi sorun yaşayan ve bu anlamda huzurlu bir takım teslim etmek” diye konuştu.

3
"TÜM GELİRLERİN ÜÇTE BİRİ"

Başkan Çebi, şampiyonlukla birlikte elde edilen gelirlerle ilgili yorumlara da değindi. Mali disiplinden taviz vermeyeceklerinin altını çizen Çebi sözlerine şöyle devam etti: “Öncelikle şunu belirtmekte fayda var, biz Şampiyonlar Ligi dahil, elde edeceğimiz tüm gelirlerin üçte birini kullanabiliyoruz. Sağda solda, önemli gelirler geliyor, pahalı transferler yapılabilir diye konuşuluyor fakat bu hatalara düşerek, kulübü mali bir çıkmaza sokmak istemiyoruz."

2
"BÜTÇELERİ HEPİMİZ BİLİYORUZ"

"Elbette kadro daha da genişleyecek, elbette hocamızla oturarak bir planlama yapacağız, fakat bu demek değildir ki biz gidip yaşı ilerlemiş isimlere gereğinden fazla para verelim... Kriterlerimizi zorlamayacağız. Şampiyonlar Ligi’ndeki takımların bütçelerini hepimiz biliyoruz. Bizim o bütçelerle rekabete girmemiz mümkün değil. Biz onlarla nasıl rekabet edebiliriz? Çok iyi bir takım olarak...

1
"MUTLU VE HUZURLU BİR TAKIM"

"İyi takım olmamız için önce huzura ihtiyacımız var. Bu nedenle maaşlar konusunda hassasım. Çok iyi bir hocamız var. Ona mutlu ve huzurlu bir takım teslim etmek bizim birinci vazifemiz.”