Arama Logo

Metin Tekin: "Morutan'ın sağ kanatta olmasını yadırgıyorum"
6
METİN TEKİN YORUMLADI
Metin Tekin, Galatasaray'ın Göztepe'yi 2-1 mağlup ettiği mücadeleyi NTV ekranlarında değerlendirdi. İşte Metin Tekin'in sözleri...
5
"İÇERİDE DAHA GÜÇLÜ OLMALI"

Galatasaray'ın bir isteği vardı, kazanma arzusu vardı, onunla kazandı Galatasaray. 2. yarıda oyun anlamında büyük fark olmadı ama istek, arzu 2-1'e getirdi. Morutan'ın bireysel becerisi ve İrfan'ın bireysel hatası. Galatasaray'ın iç sahada daha güçlü olması lazım, gelecek Galatasaray için bugünkü 2. devre çok farklı, bambaşka diyerek açıklayamadığım için çok olumlu şeyler söylemek mümkün değil.

4
"İPUCU ALAMADIK"
Galatasaray ne yapar? 4-2-3-1 dizilir, olmaz, bir santrfor daha alır... Bunun içinde neler yapılacak ama strateji anlamında. Bu sadece bir diziliştir. Çok fazla bir ipucu almadık Galatasaray'dan.
3
"DAHA MERKEZDE OLMALI"
Morutan sağ kenarı sadece içeri girerek kat edebiliyor ve harika girdi, golü yaptı. Kaleye çok daha yakın, daha merkezde olsa daha faydalı olacağını düşünüyorum.
2
"İDEAL İKİLİ MARCAO - NELSSON"
Galatasaray'ın net savunma ikilisi Marcao - Nelsson gibi duruyor. Arda Turan bölüm bölüm kullanılacaktır.
1
"BOEY ÇOK FARK YARATMAZ"
Sacha Boey'in teknik kalitesinin çok yüksek olduğunu düşünmüyorum ama temposunun çok yüksek olduğunu düşünüyorum. Sağ tarafta çok büyük fark yaratacağını düşünmüyorum, en büyük farkı Marcao yaratır diyorum.