Arama Logo

Feyyaz Uçar: "Taylan Antalyalı formda değil"
6
FEYYAZ UÇAR DEĞERLENDİRDİ

Feyyaz Uçar, Galatasaray'ın Alanyaspor'a 1-0 mağlup olduğu karşılaşmanın sonrasında beIN Sports ekranlarında değerlendirmede bulundu. İşte Feyyaz Uçar'ın sözleri...

5
"TAKIM İSTEKLİ DEĞİLDİ"
Galatasaray yorgun mu diyeyim, takım çok istekli, arzulu değildi. Alanyaspor, ikili mücadelelerde daha istekliydi, orta sahayı daha çok kapattılar, daha çok mücadele ettiler. Bireysel yetenekleri olan oyuncular sahaya yansıtamadı.
4
"SONUÇ KAÇINILMAZDI"
Kerem etkili değildi, Morutan etkili değildi, orta sahayı tam olarak alamadı Galatasaray. Taylan, geçen seneki Taylan'ı çok arıyor, yerine giren Emre nispeten daha iyiydi ama defanstaki Nelsson, Luyindama değişikliği iyi gibi yaptı defansı ancak Yedlin çok etkisizdi, çok top kaybı yaptı. Van Aanholt da ofansif katkı veremedi. Sonuç kaçınılmazdı, oyunun hakkı Alanyaspor galibiyetiydi.
3
"HALİL FAZLA TOP ALAMADI"
Halil bugün fazla top alamadı, diğer arkadaşlarının etkisizliği de etken. Morutan sağ çizgide, sol ayakla içeri gireyim diye düşündü ama onu da tam olarak sahaya yansıtamadı. Halil ne top alabildi, ne de aldıklarını kullanabildi.
2
"EMRE MORUTAN'DAN ÖNDE"
Emre şu anda performans olarak Morutan'dan çok daha önde. Bire birde etkili gibi, ilk oynadığı maçta Cicaldau'ya attırdığı bir gol de var, ilerleyen maçlarda göreceğiz.
1
"TAYLAN FORMDA DEĞİL"
Taylan'ın formsuzluğu sanki Fatih hocanın orada bir oyuncu daha kullanmasını gerektiriyor. Taylan belki orada biraz daha formda olsa, ikinci oyuncuya gerek kalmayacak. Kanatlarda gösterdiği performanslar gün itibariyle yetersiz.