"Benatia takımı zehirliyordu"

İtalya Serie A takımlarından Roma'nın başkanı James Pallotta, Mehdi Benatia'nın takımdan ayrılmasıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Haber; Sporx.com dış haberler, Fotoğraf; Reuters
Abone Ol
'Benatia takımı zehirliyordu'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
08 Eylül 2014 22:35
- SPORX DIŞ HABERLER - İtalya Serie A takımlarından Roma'nın başkanı James Pallotta, Mehdi Benatia'nın takımdan ayrılmasıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Başarılı savunma oyuncusu Kicker'a yaptığı açıklamada Roma'da kalmak istediğini ancak maddi sorunlar nedeniyle İtalyan ekibinin kendisini Bayern Münih'e sattığını ifade etmişti.

Ancak Roma Başkanı Pallotta kulübün resmi internet sitsine yaptığı açıklamada Benatia'nın sözlerinin gerçeği yansıtmadığını dile getirdi.

Başkan Palotta, "Mehdi Benatia son aylardaki yalanlarına devam ediyor. O bana takımda mutlu olduğunu söyledi ve ben de onu takımda tutmak istediğimizi söyledim. Ancak daha sonra bu konuda da hem takım arkadaşlarına hem de Rudi Garcia'ya yalanlar söyledi" dedi.

Benatia'nın yalan söylediğini söyleyen Palotta, "Walter Sabani ile konuştum ve onun takımı zehirlediğini söyledi. Rudi ve Walter ile konuştuktan sonra gönderilmesine karar verdim" ifadelerini kullandı.

Benatia'nın gidişinin parayla ilgisi olmadığını söyleyen başkan, "Bu transferin parayla ilgisi yok. Soyunma odasındaki karakterlerle ilgili. Çok sağlam bir finansal durummuz var" şeklinde konuştu.


Tümü
TÜMÜ