Toure Inter'e mi gidiyor? "Akıl hocam..."

Manchester City'de forma giyen Fildişili yıldız Yaya Toure, geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com dış haberler
Abone Ol
Toure Inter'e mi gidiyor? 'Akıl hocam...'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
21 Nisan 2015 17:17
SPORX DIŞ HABERLER- Premier Lig ekibi Manchester City'de forma giyen Fildişili yıldız Yaya Toure, kendisini transfer etmek istediğini açıklayan Inter teknik direktörü Roberto Mancini ve geleceği hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

İtalyan teknik adamı 'akıl hocam' olarak nitelendiren Toure, sezon sonunda alacağı kararın para ile ilgili olmayacağının da altını çizgi.

Mancini'nin sıradışı bir teknik adam olduğunu belirten Toure; "Mancini City'yi çalıştırırken burada oynamaktan büyük keyif alıyordum. City'deki en güzel dönemim diyebilirim. Şimdi de burada olduğum için mutluyum." dedi.


"TEKLİFLERE GÖRE KARAR VERECEĞİM"

Manchester'a ilk geldiği dönemde Pellegrini'nin menajer olmadığını, oyuncu kadrosunun da şimdiki gibi olmadığını belirten tecrübeli yıldız, "Oyuncular ve manajerler gelip gidiyor. Daha önce de söylediğim gibi. Burada zamanım dolana kadar City için savaşmaya devam edeceğim. Bu kendime olan borcum aynı zamanda. Geleceğimle ilgili alacağım kararlar menajer değişikliği ile ilişkilendirilmemeli. Gelecek teklifler ve yeni maceraların niteliklerine bakıp kararımı vereceğim.

"PARA İKİNCİ PLANDA..."

"Hiçbir ücret beni, oraya ait hissetmediğim bir kulüpte tutamaz. Gideceğim kulübün hedefleri beni de cezbetmeli. Bunlar önemli şeyler. Bu durumda sayıların önemi kalmıyor. Paradan önce değer verdiğim şeyler var ve bunlara göre kariyerimin devamına karar vereceğim."

"PSG ÇOK BÜYÜK BİR TAKIM..."

Paris Saint-Germain'e transfer olacağı yönündeki soruları yanıtlayan Toure, "Şu anda geleceğim hakkında sizden daha fazla bir şey bilmiyorum. Çünkü her zaman gelen tekliflerde sunulan maceraların peşinden koştum. Bu benim doğamda var. Paris Saint-Germain ile ilgili daha önce de görüş bildirmiştim. Çok büyük bir kulüp ve harika bir takım. Her oyuncunun forma giymek isteyeceği bir yer Paris." diyerek sözlerini noktaladı.Tümü
TÜMÜ