Galatasaray'a değil Bundesliga'ya

Türk basını tarafından adı Galatasaray ile anılan Hollandalı golcü Dirk Kuyt'ın Hamburg ile anlaşmaya çok yakın olduğu ifade edildi.

Haber; Sporx.com
Abone Ol
Galatasaray'a değil Bundesliga'ya
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
25 Mayıs 2012 04:37
Liverpool'un yol ayrımında olan Hollandalı golcüsü Dirk Kuyt'un adı birçok kulüple anılıyor. Hollanda Milli Takımı'nın Almanya'da Bayern Münih ile gerçekleştirdiği gösteri maçının ardından ise golcü oyuncunu Hamburg'un kıskacında olduğu iddia edilmeye başlandı.

Konuya geniş yer ayıran Bild, Liverpool'dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Kuyt ile gerçekleştirdiği söyleşide oyuncuya ile ilgili merak edilenleri sordu. Hamburg'un teklifini gizlemeyen Hollandalı oyuncu, kararı vermek için zaman istediğini ve İngiltere'de kesin olarak ayrılmasının Liverpool'un başına geçecek yeni menajerin ardından kesinlik kazanacağını belirtti. Nigel De Jong, Mathijsen ve Van der Vaart'tan takım ve camia ile ilgili bilgiler aldığını belirten başarılı oyuncu, 32 yaşında olmasına rağmen futbolu bırakmayı henüz düşünmediğini ve birkaç sezon daha futbol oynayabileceğini ifade etti.

Hollandalı oyuncunun adı Avrupa'nın bir çok kulübüyle anılsa da Türkiye'den Galatasaray'ın da futbolcu ile temasta olduğu Türk basını tarafından sıkça ifade edilmişti.


Sonuçlanan Transferler
Tümü
TÜMÜ