Samsunspor transferde hız kesmiyor

PTT 1. Lig ekiplerinden Samsunspor, iç transferde anlaşmaya vardığı Musa Aydın ve dış transferde anlaştığı 2 oyuncuyla resmi sözleşme imzaladı.

Haber; AA
Abone Ol
Samsunspor transferde hız kesmiyor
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
04 Temmuz 2013 18:34
Nuri Asan Tesisleri'nde düzenlenen törende Denizlispor'dan transfer edilen Ahmet Burak Solakel, Adana Demirspor'dan transfer edilen Taha Yalçıner ve iç transferde tekrar anlaşmaya varılan Musa Aydın ile 2'er yıllık sözleşme imzalandı.

Törende konuşan Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu Nihat Soğuk, teknik direktör Hüseyin Kalpar'ın raporu doğrultusunda transfer çalışmalarına başladıklarını söyledi.

"Samsunspor Türkiye'nin markasıdır"

Samsunspor'un sadece Samsun'un değil Türkiye'nin de bir marka olduğunu belirten Soğuk, "Futbolcularımız bu markanın hem güzelliğine hem özelliğine damga vurmak için buradalar. Geçen yıldan daha iyi bir ekip olmak için çalışıyoruz. Samsunspor geçmişteki o güzel mazisine bu sezonla birlikte yeniden başlayacaktır. Hem sporcu arkadaşlarımız hem de yöneticiler olarak Samsunspor taraftarlarına güzel bir sezon yaşatırız" dedi.

"Samsunspor'un yeri Süper Lig'dir"

Tecrübeli futbolcu Musa Aydın, geçen sezon yaşanan olaylardan ders çıkartacaklarını belirterek, "Bu yıl daha bir ekip oluyoruz. Samsunspor'un yeri Süper Lig'dir. Bu hedef doğrultusunda mücadele edeceğiz. Yapılan transferlerin hem ahlaklı hemde kaliteli olması için çok mutluyum" diye konuştu.

Samsunspor'un çok büyük bir camia olduğunu ifade eden Taha Yalçıner de "Bu takımın hedefleri Süper Lig. Biz de bu hedefler için Samsun'a geldik. Bütün gücümüzle çalışıp bu takımı layik oyduğu yere çıkartacağız" şeklinde konuştu.

Samsun ve Samsunspor'un çok özel olduğunu vurgulayan Ahmet Burak Solakel ise Samsunspor'un takım birlikteliğiyle istediği hedefe ulaşabileceğini ifade etti.


Tümü
TÜMÜ