Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Furkan Korkmaz: "Amerika'da durum iç açıcı değil"

NBA'deki temsilcilerimizden milli oyuncu Furkan Korkmaz, koronavirüs gündemi ile ilgili ve Amerika'daki son durum ile ilgili açıklamalar yaptı.

Haber; NTV, Fotoğraf; AA
NBA'deki temsilcilerimizden milli oyuncu Furkan Korkmaz, koronavirüs gündemi ile ilgili ve Amerika'daki son durum ile ilgili NTV'ye açıklamalar yaptı.

"DURUM İÇ AÇICI DEĞİL"

Amerika'da durumun iç açıcı olmadığını söyleyen Furkan Korkmaz; "Amerika'da durum iç acıcı değil. Philadelphia'da da tam rakam veremem ama sayılar yükseliyor. Herkesi daha duyarlı olmaya davet ediyorum." dedi.

Furkan Korkmaz Philadelphia 76ers'teki son durum için; "Kulüp bizimle ilgileniyor. İhtiyaçlarımız gideriliyor. Belli aralıklar video görüşmesi yapıyoruz. Ben de artık burayı sahiplenmiş durumdayım" dedi.