Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Fox: "Büyük pazarda olmak istemiyorum"

De'Aaron Fox, Sacramento'da mükemmel derecede mutlu olduğunu ve "büyük bir pazarda olmak istemediğini" söyledi.

Haber; Sporx.com
De'Aaron Fox, Sacramento'da mükemmel derecede mutlu olduğunu ve "büyük bir pazarda olmak istemediğini" söyledi.

21 yaşındaki Fox, eğer Kings kazanmaya dönerse, -büyük olanın aksine- bunun şehir için daha fazla şey ifade edeceğine inandığını belirtti.

Fox, sahadaki mükemmellik ve iş anlayışıyla, yeteri kadar geniş bir kitleye ulaşacağına inandığını da ekledi:

"Ligdeki bazı adamlar, kendilerini bir takımla veya markayla beraber satmak için, sosyal medyayı doğruca kullanıyor. İmajlarını oraya nasıl çıkaracaklarını biliyorlar."

"Ben büyük bir pazarda olmak istemiyorum. Geçen sezondan sonra, Sacramento'da bazı sesler çıkmaya başlamıştı. Sacramento'daki herkes bir Kings taraftarı. Eğer playofflara kalmaya başlarsak ya da bir şampiyonluk adayı olursak, tüm şehir çıldırır. Büyük pazar ile küçük pazar arasındaki fark budur."