Fonseca: "İlk yarıdan memnun değilim"

Roma Teknik Direktörü Paulo Fonseca, Medipol Başakşehir maçı sonrası değerlendirmelerde bulundu.

Haber; Sporx.com dış haberler, Fotoğraf; Reuters
Fonseca: 'İlk yarıdan memnun değilim'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
20 Eylül 2019 01:26
Roma Teknik Direktörü Paulo Fonseca, Medipol Başakşehir'e karşı 4-0 kazandıkları UEFA Avrupa Ligi maçı sonrası değerlendirmelerde bulundu.

Mücadeleyi yorumlayan Fonseca, "İlk yarıdaki performansımızdan memnun değilim. İyi pres yapamadık. İkinci yarıda çok daha iyiydik ve birçok gol pozisyonu yarattık." ifadelerini kullandı.

"BOŞ ALANLAR ÜZERİNDEN İLERLİYORUZ"

"Lazio ile oynadığımız maç bizim açımızdan kritikti. O gün yaşadıklarımız, bizi bugün böyle oynamaya itti." diyerek sözlerini sürdüren Fonseca, "Nelerin yanlış olduğunu, daha agresif olmamız gerektiğini, topa sahip olmaya çalışmamızın önemli olduğunu konuştuk. Artık, pas bağlantılarına daha fazla önem veriyoruz ve boş alanlar üzerinden ilerliyoruz." dedi.

"ÖNEMLİ OLAN GOL YEMEMEKTİ"

Portekizli teknik adam, "Takımımın gelişiminden ve oynayış tarzından memnunum. Kendime güveniyorum, çünkü oyuncularım istediğim şeyleri yapıyorlar. Ben açık fikirlere sahip biriyim. Önemli olan gol yememekti ve bugün bunu başardık. Ayrıca, hücumda da parça parça iyi işler yaptık." sözleriyle konuşmasını noktaladı.Tümü
TÜMÜ