Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Fizdale: "Westbrook çalışırken Beasley'yi yataktan çıkaramıyorduk"

Memphis Grizzlies koçu David Fizdale, 2008 draftında yer alan oyuncular Russell Westbrook ve Michael Beasley'nin draft öncesi çalışmalardaki farklarını anlattı.

Haber; Sporx.com
Memphis Grizzlies koçu David Fizdale, 2008 draftında yer alan oyuncular Russell Westbrook ve Michael Beasley'nin draft öncesi çalışmalardaki farklarını anlattı.

O dönemde Miami Heat'in asistan koçluğunu yapmış olan Fizdale, iki oyuncu arasındaki farkı, "Bana kalırsa Russell şu andaki durumu için çoktan yola çıkmıştı. Draft oldukları seneyi hiç unutmuyorum. Michael Beasley'yi spor salonunda çalışmaya getirmek için yataktan sürükleyerek kaldırmamız gerekiyordu. Russell Westbrook ise aynı spor salonunda 2 saattir ter içinde çalışıyordu. Beasley geldiğinde de 'Neredeydin?' demişti ve 1 saat daha aynı hızda çalışmaya devam etti. Şu anda benim Russell'dan gördüklerim, geçmişte ortaya koyduğu çalışmaların meyvesidir." şeklinde konuştu.

2008 draftında 2. sıradan Miami Heat tarafından seçilmiş Beasley, şu anda Milwaukee Bucks benchinde yer alıyor ve 4. sıradan seçilen Russell Westbrook ise Oklahoma City Thunder formasıyla triple-double ortalamayla oynayan bir canavar.