Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Fizdale: "Barrett, Knicks için biçilmiş kaftan"

New York Knicks'in, RJ Barrett'ı tamamlamak için backcourt'a bir şutör eklemek istediği bildirildi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
New York Knicks'in, RJ Barrett'ı tamamlamak için backcourt'a bir şutör eklemek istediği bildirildi.

Eski Knicks koçu David Fizdale, ESPN Radyo'da konuktu ve Knicks'in Barrett ve Mitchell Robinson'a yardım etmek için daha fazla şutör eklemesi gerektiğini söyledi:

"Elfrid (Payton), Frank (Ntilikina) ve Dennis Smith Jr.'ı seviyorum - ama hepsinin ortak bir durumları var, ikili oyundan çıktıktan sonra iyi istikrarlı üçlükçüler değiller. Mitchell gibi süper bir yeteneğe sahipsiniz, ve sanırım Mitchell önümüzdeki on yıl içinde en iyi pivotlardan biri olabilir. İkili oyunlara karşı mücadele verecekseniz, perdeden çıkan bir adamınız olmalı. Her zaman söylediğim gibi, oyuncu gelişiminin kilit noktası, alan açmak. Oyuncuların sahada daha iyi göründüğünü, alana yayıldıklarını görmek istiyorsunuz."

Fizdale, Barrett'in kişiliğinin New York'ta başarılı olmak için uygun olduğunu da sözlerine ekledi.

"Bence RJ Barrett, New York'ta oynayabilecek oyuncu türünü somutlaştırıyor. Çalışkan, sert, yetenekli, sarsılmaz, basınla ve tüm ışıklarla ve bunun gibi şeylerle nasıl başa çıkılacağını biliyor."