FIFA 20, tarihin en iyi kariyer moduna sahip olacak!

MeriStation'a konuşan EA Sports'un kıdemli tasarımcısı Alex Constantinesc, FIFA 20'nin tarihin en iyi kariyer moduna sahip olacağını açıkladı.

FIFA 20'nin çıkış tarihi giderek yaklaşırken EA Sports tarafından yeni seri hakkında bilgilendirmeler gelmeye devam ediyor. MeriStation'a konuşan EA Sports çalışanı Alex Constantinesc, FIFA 20 hakkında iddialı açıklamalarda bulundu.

FIFA 20'nin kariyer modunda çeşitli yeniliklerin olduğunu belirten Alex, kadın ve erkek karakterinin olmasının yanısıra oyuncuların, menajerlerin görünümü değiştirmek için birçok seçeneğe sahip olacağını belirtti. Ayrıca basın toplantılarında verilen cevapların ilerleyen maçlar için etkisinin daha fazla olacağını söyledi.

Oyunculardan gelen her türlü isteği değerlendirdiklerini ve oyuna yansıtmaya çalıştıklarını söyleyen Alex, ilerleyen serilerde PlayStation ve Xbox'ın yeni ürünleri için yüksek kaliteye çıkacaklarını belirtti. FIFA tarihinin en iyi kariyer modunun FIFA 20'de yer alacağını vurgulayan Alex, oyuncuların koç gibi hissedeceklerini ve oyunların kendi hikayelerini yazabileceklerini söyledi. 

Alex ayrıca gelecek nesillerde daha sürükleyici ve daha fazla tarihe sahip bir evren oluşturmayı planladıklarını belirtti.

Futbol severlerin merakla beklediği FIFA 20, 27 Eylül itibarıyla PC, Xbox One, PlayStation 4 ve Nintendo Switch platformlarında çıkışını gerçekleştirecek.

Sporx Anasayfasına Dön