Fİ Çİ dizisi neden bitti? Fİ Çİ dizisi son bölümü izle, Fİ'de final bölümü

Fİ Çİ dizisi neden final yaptı? sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. PUHU TV'de yayınlanan Fİ Çİ dizisi neden 10. bölümüyle birlikte bitti? İşte tüm detaylarla sizlerleyiz..

11 Mart 2018 08:24
Fİ Çİ dizisi neden bitti? Fİ Çİ dizisi son bölümü izle, Fİ'de final bölümü
Fİ Çİ dizisi 10. bölümüyle final yaptı. Geçen sezon başlayan ve PUHU TV'den yayınlanan Fİ Çİ dizisinin final yaptığı açıklandı. Peki dizinin bitme sebebi hakkında ne açıklama yapıldı? İşte Fİ Çİ dizisinin final bölümünde yaşananlar ve  tüm detaylarıyla sizlerleyiz. Fİ Çİ 10. FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?
Perde kapanıyor! İşlediği cinayet ortaya çıkan ve kaçak durumuna düşen Can Manay, Duru'ya ulaşmak için fırsat kollarken Duru tüm cesaretini toplayarak gösteriye çıkmaya karar verir.

Fİ Çİ DİZİSİNİN VEDASI VİDEOSU


Fİ Çİ DİZİSİ 9. BÖLÜM ÖZETİ

Fi Çi son bölümde Duru'nun Can'dan, onun hastalıklı ve saplantılı aşkından tamamen kurtulabilmek adına yeniden kaçma girişiminde bulunması ve ortalıklardan kaybolması sahne oldu. Tüm bu gelişmeler sonrasında Can, Deniz'le yüzleşip sinirden gözü dönmüş bir şekilde Duru'nun nerede olduğunun hesabını sordu. Sadece adalet arayan ve bunun sağlanması adına canla başla uğraşan Özge Egeli ise vurucu son hamlesini yaptı. Artık polisler seferber olarak her yerde Can Manay'ı aradı ve onun bir cinayet zanlısı olduğu gerçeğini gözler önüne serdi. Ünlü televizyoncu ve psikiyatr Can Manay'ın sırra kadem bastığı ve teslim olmamak için kaçtığı şeklinde haberleri yayıldı.

Fİ Çİ 10. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?Fİ Çİ DİZİSİ 8. BÖLÜM ÖZETİ

Oyuncu kadrosunu Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Mehmet Günsür, Berrak Tüzünataç, Büşra Develi, Osman Sonant, Tülay Günal gibi isimlerin üstlendiği Fİ Çİ son bölümde; Duru ve Can arasındaki gerilim, Bilge ve Özge'nin de meseleye dahil olmasıyla iyice yükselir. Sadık ise geçmişin yükünden kurtulmak için beklenmedik bir hamle yapacaktır.

Fİ DİZİSİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE


Fİ 7. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Fi Çi yeni bölümünün bu akşam yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor. Yayıncı kuruluştan konuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmazken, 7. yeni bölüm fragmanı da daha yayınlanmadı. Fi Çi yeni bölümüyle ilgili güncel gelişmeler yaşandıkça haberimizde olacak.

Fİ DİZİSİ 7. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Fi dizisinin 6. bölüm tarihi belli oldu. 15 Aralık'ta yayınlanan 5. bölümü izleyen seyirciler, merakla yeni bölümü beklemeye başlamıştı. Puhu TV platformunda yayınlanan Fi Çi dizisinin 6. bölüm tanıtımı Puhu TV'nin Instagram hesabından duyuruldu. Fi Çi 6. yeni bölümü ile 27 Aralık'ta seyircisiyle buluşacak.

Fİ DİZİSİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Fİ Çİ 6. bölümüyle izleyenlere heyecan dolu anlar yaşattı. Çİ 6. bölümde Duru, Ece ile Deniz'in yakınlaşmasını öğrendi ve Ece'den intikam almaya çalıştı. Ece'nin dansta başarısızlığını, gizlice videoya aldıran Duru, sosyal medyada Ece'yi yine rezil etti. Buna daha fazla katlanamayan Ece, dans grubundan ayrıldı ve sinirle oradan uzaklaştı. Ardından Ece'nin trafik kazası haberi herkesten önce Duru'yu üzdü. Ece ölecek mi sorusu izleyicinin soruları arasına girdi. Çİ 6. bölümde Özge ve Sadık'ın arasındaki bağı anlayan izleyecinin ise yüzü güldü. Çİ yayınlanan son bölümde Duru ve Deniz'in ansızın yakınlaşması ise bölüme damga vurdu. Duru'yu sürekli gizli kameradan izleyen Can Manay bu yakınlaşmayı Eti'nin gelmesiyle izleyemez. Fakat, Can Manay bu yakınlaşmayı göremesede, en yakınında olduğu kişi bu yakınlaşmayı hiç beklenmedik anda görür. O isim Bilge'dir... Bilge yeni bölümde neler yapacak? Can Manay'a bu durumu söyleyecek mi? Söylerse Can Manay nasıl bir tepki verecek... Çİ izleyenler 7. yeni bölümü heyecanla bekliyor!

Fİ DİZİSİ 2. SEZON 3. BÖLÜM NE ZAMAN? İZLE

Fİ DİZİSİ 2. SEZON 3. BÖLÜM ÖZETİ
Fi'nin ikinci sezonu üçüncü bölümü 24 Kasım Cuma günü yayınlanacak. Fi saat 21.00'dan itibaren Puhu TV'den izlenebilecek.

Fİ DİZİSİ 2. SEZON YENİ FRAGMAN İZLE


Fİ DİZİSİNİN YENİ SEZONUNDA NELER YAŞANACAK?

Puhu TV izlemenin yolları

Yeni nesil dijital kanallardan olan Puhu Tv'yi izleyebilmek için herhangi bir üyelik şartı bulunmamaktadır. puhutv adresi üzerinden erişim sağlayabileceğiniz bu kanala, cep telefonlarınızdan, android cihazlarınızdan ve bilgisayarlarınızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üye olmak isteyen izleyiciler ise herhangi bir bedel ödemeden, kanalda yayınlanan tüm yapımları ücretsiz olarak izleme imkanına sahip olabilirler.PUHU TV ÜCRETLİ MİDİR?


Puhu TV'nin kullanıcılarına sunduğu tüm diziler ve filmler tamamen ücretsizdir. Üye olarak yada üye olmadan kolaylıkla tüm içeriklere erişip izleyebilirsiniz. Puhu Tv nereden izleyebilirim? Puhu Tv teknolojin son harikası olan tüm cihazlarda izlenme özelliğine sahiptr. Önek verecek olursak; İphone, İpad, Android akıllı telefonlar sayesinde uygulanan özellik sebebiyle rahatça izlenebilir. Sevilerek izlenen diziler, filmlerin ortak online adresi sayesinde ve Smart uygulamasından da erişmek mümkün olacak. Puhu Tv 2017 yılı itibariyle heyecanla bekleyen takipçilerinin yüzünü güldürmeye yetti. Puhu Tv" izleyicisini yakından tanıyan tv"olma özelliği taşır. En önemli özelliği ise yüksek kaliteli çözünürlüğe sahip olmasıdır. 

Fİ DİZİSİ HANGİ KANALDA YAYINLANIYOR?

Fi dizisi, bu yıl ortaya çıkan "puhutv" kanalında yayınlanıyor. Puhutv, Doğuş Holding bünyesinde yayın hayatına başlayan bir dizi/film televizyon servisidir. İçerisinde yüzlerce dizi ve film barındıran Puhutv kullanıcılara, bilgisayardan akıllı telefonlardan, tabletlerden ve akıllı televizyonlardan kolayca izlenme imkanı sağlıyor. Puhu TV aynı zamanda tüm diziler ve filmleri tamamen ücretsiz olan bir platformdur. Kullanıcılar mail adresiyle veya Facebook hesabıyla Puhu TV'üye üye olabiliyor ve ücretsiz şekilde Puhu TV bünyesinde yer alan dizi ve filmleri izleyebiliyor.

PUHU TV CANLI İZLE, TIKLAYIN...

Fİ DİZİSİ KONUSU VE HİKAYESİ

Fi, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek süregelen yaşama karşı dik duranların hikayesidir. Bir adam bir kadını sevmiş¸ ve dünya değişmiş. Ama aşkı değilmiş hayatı böylesine kökten değiştiren, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleriymiş. O bir tek kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatmış ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkmış. Ve bazen... Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şartmış.Puhu TV nasıl izlenir?


Yeni nesil dijital kanallardan olan Puhu Tv'yi izleyebilmek için herhangi bir üyelik şartı bulunmamaktadır. puhutv adresi üzerinden erişim sağlayabileceğiniz bu kanala, cep telefonlarınızdan, android cihazlarınızdan ve bilgisayarlarınızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üye olmak isteyen izleyiciler ise herhangi bir bedel ödemeden, kanalda yayınlanan tüm yapımları ücretsiz olarak izleme imkanına sahip olabilirler. 

Bu seneye damgasını vuran Fi dizisi sezon finali yapacak. 10. ve 11. bölümleri 9 Haziran Cuma günü yayınlanan Fi dizisinin 12. bölümü 16 Haziran Cuma günü yayınlanacak. 12. bölümüyle sezon finali yapacak Fi'de işler iyiden iyiye karışmıştır. Can Manay, Duru ve Deniz'in komşusu olmaktan vazgeçmiştir. 11. bölümün sonunda Duru ile Deniz'in arasındaki ipler Can Manay yüzünden kopmuştur.

Özge Egeli ile Sadık Murat Kolhan arasında ise dikkat çekecek gelişmeler yaşanmaktadır. Fi dizisinin 12. bölümü 16 Haziran Cuma günü puhutv'de olacak.

Fİ DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Eti, yıllardır kendisine eziyet çektiren babasının ölümü ile rahatlarken, Özge de Sadık'ı yaralamasının üzerinden onun yanında beklemektedir. Murat Yılmaz'ın hala kendisine aşık olduğunu öğrenen Bilge, onu reddettikten sonra ofise geçer ve öğrenir ki Can Manay, ofisi kapatma kararı almıştır ve kendisi de dahil olmak üzere herkes işsiz kalmıştır.

Deniz, Can'ın yaptıkları yüzünden sanat merkezi projesinden vazgeçer ve bunu öğrenen öğrenciler, Duru'yu sorumlu tutarak ona karşı çıkarlar. Sadık, Can'ın yeni kaldığı yere gider ve onu ofisini ve programını tekrar açması için zorlar. Bilge, Can Manay'ın son mektupunu televizyonda görür ve "yoruldum" demesini duyunca, onun yardıma ihtiyacı olduğunu düşünür hemen; çünkü yıllar önce annesi yorgunum dedikten sonra intihar etmiştir.

Fİ 10. ve 11. BÖLÜMLERDE NELER OLDU?

Vakit daraldıkça oyunları daha da sertleşen Can, Duru'nun duygularını ortaya çıkarmak için geri tepebilecek, riskli bir hamle yaptı. Özge ise sonunu düşünmeden yürüdüğü yolda, gerçeğe bir adım daha yaklaşsa da, çok ağır bir bedel ödemek zorunda kaldı. Songül Öden, Sadık Murat Kolhan'ın eşi olarak diziye dahil oldu. Dizideki ismi de Yıldız olan Öden, Can Manay'ın hastalarından biri. Terapiden sonra Manay'ın ofisinde kendini öldürdü.

11. bölümde ise kozlar paylaşıldı: Can kaybolan hasta kayıtları yüzünden Sadık'ın kapısını çalarken, yaşadığı kaybın şokuyla gözünü iyice karartan Özge soluğu karakolda aldı. Duru ve Can arasında tansiyon tırmanarak artarken, Deniz'in gerçeği öğrenmesi, sonun başlangıcı oldu.

Fİ 8. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Can'ın gündeme bomba gibi düşen açıklamaları, Özge ve Sadık işbirliğini tehlikeye sokar. Duru ise aradığı yanıtlara ulaşmak için Can'ın karşısına çıkar. Kaçınılmaz itiraf, Duru ve Can ilişkisinde yeni bir dönemin başlangıcı olacaktır.

Fİ 9. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Can ve Duru arasındaki sürpriz yakınlaşma Duru'yu pişmanlığa sürüklerken, Can'ı umutlandırır. Ne pahasına olursa olsun amacına ulaşmak isteyen Can, kirli yollar denemekten çekinmezken; Özge de Sadık ve Can arasındaki sırrın peşine düşer.

Fİ DİZİSİ 6. SON BÖLÜM ÖZETİ

Duru ve Deniz'in aldığı kararla karnına sert bir yumruk yiyen Can, daha büyük oynaması gerektiğinin farkına varır. Bu kez Duru ve Deniz'i hayalleri ile vuracaktır. Can amacına giden yolda yeni planlarını hayata geçirirken, Özge de Can hakkında bilgi almak için Eti'nin karşısına çıkar.

Fİ DİZİSİ 5. BÖLÜM ÖZETİ

Can'ın oyunları sonunda çıkmaza giren Duru ve Deniz ilişkisi, bitme noktasına gelir. Can sonunda aradığı fırsatı bulmuş, karşısına çıkacak engellerden habersiz, tam gaz zafere yürüdüğünü sanırken, beklenmedik cephelerden gelen darbeler ile sarsılır. Can'ın sakladığı sırrın izini süren Özge ise sonunda bir kanıta ulaşacaktır.

Fİ DİZİSİ 4. BÖLÜM ÖZETİ

Duru'yu elde etmek için yeni yollar deneyen Can, rotayı rakibi Deniz'e çevirir ve Kaya'ya onu araştırması talimatını verir. Duru ile arasındaki gerilim sürerken, sunduğu ilginç bir ortaklık teklifiyle de Deniz'in hayatındaki yerini sağlama alır. Geçmişten gelen bir kadın ise Deniz ve Duru ilişkisinde yeni bir sınav olacaktır.

Fİ DİZİSİ KARAKTERLERİ

Can Manay (Ozan Güven), ülkenin en önde gelen psikiyatristi ve aynı zamanda en çok izlenen televizyon programının sunucusudur. Normal bir hayatı olan Can Manay, Duru ile tanıştığında ona karşı saplantılı bir aşk beslemeye başlar. Artık Duru'nun hayatını uzaktan izlemeye başlar.

Duru (Serenay Sarıkaya), bir konservatuar öğrencisidir ve tek hayali dans etmek, sahnede var olmaktır. Dizinin karakterlerinden birisi olan Deniz ile romantik bir ilişkisi vardır.

Deniz (Mehmet Günsür), üniversite hocası ve dans gösterileri hazırlayan bir kompozitördür. Aşık olduğu kadın Duru ile birlikte yaşamaktadır.

Özge Egeli (Berrak Tüzünataç), Can Manay ile ilgili gerçekleri ortaya çıkartmaya çalışan bir gazeteci ve aynı zamanda inatçı ve güçlü bir kadındır. Can Manay'ın gerçeklerini ortaya çıkarma isteği asistanlığını yaptığı gazetecinin geçirdiği kaza sonrası gerçekleşir.

Bilge Görgün (Büşra Develi), Can Manay'ın üniversitedeki psikoloji sınıfından çok başarılı bir öğrencidir. Pek sosyal birisi değil, çekingendir.

Fİ DİZİSİ OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

MEHMET GÜNSÜR 8 Mayıs 1975'te İstanbul'da doğdu. Annesi Sibel Günsür, babası Teoman Günsür'dür. Tatar kökenlidir. Modern bale koreografı olan Zeynep Günsür adında ablası vardır. 4 yaşından itibaren yüzme, kayak, tenis. Hatta, profesyonel tenisçi oldu.İtalyan Lisesi'ni bitirdi. Ardından Marmara Üniversitesi Reklamcılık bölümünü bitirdi ancak bu alanda hiç çalışmadı. Bir müzik grubuyla konserler veren Günsür, dört yıl boyunca restoran işletmiştir. Çocuk yaşta kameralar önüne geçse de oyunculuk eğitimini 25 yaşından sonra almaya başladı. İlk kameralar önüne geçişi 7 yaşındayken rol aldığı "Sana" reklam filmi ile oldu. Daha sonra Coca Cola, Mavi Jeans, Hotiç gibi markalarda çalışıp reklam ve kataloglarda yer aldı.

Mankenliğin oyunculuktan zor olduğunu söyleyen Günsür, Cansu Dere'den bu konuda ders aldığını açıkladı. 1988 yılında ilk kez profesyonel oyunculuğa adım atıp TRT'de yayınlanan "Geçmiş Zaman Mimozaları" adlı dizide rol aldı. Bu dizide Rutkay Aziz, Filiz Akın ve Müşfik Kenter gibi oyuncularla rol aldı ve evin küçük oğlu Sabih'i canlandırmıştı. Bir süre oyunculuğa ara verdi ve bu dönemde Roxy isimli mekanı işletti. Aynı zamanda "The Dawn" isimli müzik grubunda çalıyordu. Oyuncu olarak ilk farkedildiği ve çıkış yaptığı film Ferzan Özpetek'in 1997 yılı yapımı "Hamam" oldu.

Bu filmin ardından oyunculuk kariyerini geliştirmeye karar verdi.O filmden ötürü İtalya'dan bir tiyatro teklifi aldı. "Bent" diye 79'da yayılan gay akımını anlatan bir oyunda başrol oynaması teklif edildi. 1998 yılında 23 yaşında iken teklifi kabul ederek İtalyan tiyatrosuyla 4 sene turne yaptı. 1998 yılında Star TV'de yayınlanan "Sır Dosyası" adlı dizide çaylak dedektif rolünde görüldü. 2000 yılına gelindiğinde bir Yavuz Özkan filmi olan "Hayal Kurma Oyunları" adlı filmde Tarık Akan ile birlikte rol aldı. Aynı yıl İtalya'da "Bent" adlı tiyatro oyununda başrol oynadı. Kariyerine İtalya'da devam eden Günsür, 2001 yılında "Tommaso" ve "Guida", 2002 yılında "L'Italiano" ve 2003 yılında "Papa Buono,II" adlı İtalyan yapımların yer aldı.

2003 yılında Mustafa Altıoklar'ın yönettiği "O Şimdi Asker" adlı sinema filminde alkolik bir genci canlandırdı. Aynı yıl ATV'de yayınlanan "Pilli Bebek" adlı televizyon dizisinde rol aldı. "Anlat İstanbul" adlı filmde Ümit Ünal'ın çektiği bölümde mahalle fotoğrafçısını canlandırdı. Televizyon dünyasında 2004 yapımı "Kasırga İnsanları" ve 2005 yapımı "Beyaz Gelincik" adlı dizilerle tanındı. Beyaz Gelincik adlı dizide "Mustafa" karakterini canlandıran Günsür, bu rol onu çok heyecanlandırdığı için İtalya'dan ayrılmıştı ve yine bu rol ile hayran kitlesi büyüdü.

2007 yılında "Fall Down Dead" adlı sinema filminde Dominique Swain, David Carradine gibi isimlerle birlikte rol aldı. 2007 yılında İstanbul Film Festivali'nde jüri üyesi görevi yaptı. Ailesiyle İtalya'da yaşarken Muhteşem Yüzyıl dizisi için Türkiye'ye geri döndü. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Sultan Süleyman'ın en büyük evladı olan Şehzade Mustafa'yı canlandırdı. Bu dizide Kanuni Sultan Süleyman'ı Halit Ergenç canlandırırken, Şehzade Mustafa rolündeki Mehmet Günsür'un eşi Mihrünissa Sultan'ı Berrak Tüzünataç oynadı.

Mehmet Günsür, 12 Şubat 2014 tarihinde rolü gereği öldürüldüğünden diziden ayrıldı. 2014 yılında yönetmeni Çağan Irmak olan "Unutursam Fısılda" isimli filmde Mehmet Günsür, Hümeyra, Kerem Bursin, Farah Zeynep Abdullah ve Işıl Yücesoy ile birlikte oynadı. Mehmet Günsür, 2006 yılında İtalyan yönetmen Katerina Mongio ile evlendi. Ali (d.2006), Maya ve (d.2012) adlarında 3 çocuğu vardır.

BÜŞRA DEVELİ 25 Ağustos 1993 tarihinde İzmit'de doğmuştur. 4 kız kardeştirler. İlköğrenimin ardından ailesiyle birlikte Antalya'ya taşındı. Orta öğrenim ve lise eğitimini Antalya'da tamamladı. Daha sonra hedefleri doğrultusunda tiyatro ve oyunculuk üzerine eğitim almak için İstanbul'a taşındı.

Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Ana Sanat Dalı bölümünde okumaya başladı. Dizi çekimleri yüzünden okulunu dondurmak zorunda kaldı. Büşra Develi, 2015 yılındaİlyas Yalçıntaş'ın İncir şarkısının klibinde oynadı. Büşra Develi, 2015 yılındaCem Karcıyönetmenliğindeki "Tatlı Küçük Yalancılar" adlı dizide Bensu Soral, Şükrü Özyıldız, Burak Deniz,Melisa Şenolsun, Beste Kökdemir, Dilan Çiçek Deniz ile birlikte oynadılar. 180 cm. boyunda ve 55 kğ. olan ve ilk defa bir dizide oynayan Büşra Develi'yi seyredenler oyuncu Juliette Binoche'e benzetmektedir.

OSMAN SONANT 1997 yılında Bahçelievler Belediye Tiyatrosu'nda Yılmaz Gruda'dan aldığı oyunculuk eğitimi ile oyunculuğa ilk adımını atmıştır. 1998 yılında Ferhan Şensoy'un yönetimindeki Ortaoyuncular Nöbetçi Tiyatro'da çalışmalarını devam ettirmiş ve 1999 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları bölümünde oyunculuk lisans eğitimini tamamlamıştır.

Çeşitli tiyatro oyunlarında, televizyon dizilerinde ve sinema filmlerinde yer alan oyuncu, 2009 yılında, Yeşim Ustaoğlu'nun Altın İstiridye ödüllü Pandora'nın kutusu adlı filmindeki Mehmet rolü ile 16. Altın Koza Film Festivali En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Ödülünü kazanmıştır. Leyla ile Mecnun dizisinde Yavuz karakterini canlandırmıştır. 2015 yılının Şubat ayında başlayan ve Onur Ünlü'nün yönetmenliğini yaptığı Beş Kardeş dizisindeki kardeşlerden dördüncüsü olan Orhan rolünü canlandırmıştır.

Daha fazla göster
yukarı ok