X

Feyenoord'da can güvenliği nedeniyle istifa!

Hollanda ligi Eredivisie ekiplerinden Feyenoord'da genel müdürlük görevinde bulunan Mark Koevermans'dan istifa kararı geldi.

Haber; Sporx.com dış haberler, Fotoğraf; EPA
Abone Ol
Feyenoord'da can güvenliği nedeniyle istifa!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
27 Ekim 2021 17:17
Hollanda Ligi Eredivisie ekiplerinden Feyenoord'da genel müdürlük görevinde bulunan Mark Koevermans 1 Aralık'ta Feyenoord'dan ayrılacağını açıkladı.

İstifasının nedeninin ailesinin güvenliğinden endişelendiği, bir dizi olaydan sonra artık düzgün çalışamayacağını ve bir şeylere karar verebileceğini hissetmemesi olarak belirtiliyor. 

Feyenoord'un çocukluk hayali olduğunu belirten Koevermans, "Feyenoord çocukluğumdan beri kalbimde. Göreve geldiğimde boşuna ve abartısız bir şekilde Feyenoord'da çalışmanın benim için gerçekleşmiş bir çocukluk hayalim olduğunu belirtmiştim. Bugün benim için iyi bir gün değil. Bu kararı vermek bana acı veriyor, ancak kulübü, meslektaşlarımı ve kulübün yakınındaki birçok insanı özleyeceğimi bilmeme rağmen bunun en iyisi olduğunu düşünüyorum" ifadelerini kullandı. 

Denetleme Kurulu Başkanı Toon van Bodegom ve başkan yardımcısı Gérard Moussault, Koevermans'ın yakında ayrılacağının daha ayrıntılı olarak açıklanacağı bir basın toplantısı düzenleyeceğini açıkladı.
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
 Reklam 
TÜMÜ