Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Fertitta: "Melo'yu kestiğimizde şaşırmıştım"

Houston Rockets sahibi Tilman Fertitta, Houston Rockets'ın Carmelo Anthony'yi kesme kararıyla "şaşırdığını" itiraf etti.

Haber; Sporx.com
Houston Rockets sahibi Tilman Fertitta, Houston Rockets'ın Carmelo Anthony'yi kesme kararıyla "şaşırdığını" itiraf etti.

Carmelo Anthony'nin Houston Rockets ile olan ilişkisi, şaşırtıcı derecede kısa sürmüştü. Ve takımın sahibi Fertitta, Melo'nun takımdan kesilmesinden ötürü şaşırdığını söyledi.

"ONLARLA ZIT DÜŞMEYECEĞİM"

SNY'den Ian Begley'le yaptığı röportajda Fertitta, takımın basketbol operasyonlarının kararıyla şaşırdığını ortaya koydu. Ancak, birçok kişi bu kararı anlayamasa da, ekibinin verdiği karara güvendiğini belirtti:

"Biliyor musun, bu sıra dışı bir durum çünkü hiç Melo ile tanışma şansım olmadı ama duyduğum tek şey ne kadar centilmen olduğu ve antrenörler kendisinden ne rol oynamasını isterse, onu oynayacağıydı."

"Basketbol operasyonları bir karar almaya karar verdi bu bir Houston Rockets taraftarı olarak beni de şaşırttı. Ama ne bildiğimi ve bilmediğimi biliyorum. Eğer basketbol operasyonlarım bunu geride bırakmamız gerektiğini düşünüyorsa, o zaman Melo'nun gelmiş geçmiş en iyi oyunculardan biri olduğunu düşünmeme rağmen, onlarla zıt düşmeyeceğim."

Anthony, Rockets için sadece 10 maç oynamış ve 13.4 sayı ve 5.4 ribaund ortalamaları yakalamıştı. Melo, Houston tarafından kesildiğinden beri bir takım bulamadı.