Fenerbahçe'den TFF'ye başvuru!

Fenerbahçe Spor Kulübü, Kadıköy'de oynanacak maçlar için TFF'ye flaş bir başvuruda bulundu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Fenerbahçe'den TFF'ye başvuru!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
25 Ocak 2021 14:40
Fenerbahçe Spor Kulübü, sadece aşı olmuş sağlık çalışanlarımızın sarı-lacivertli takımın oynayacağı maçlarda misafir edilmesi için TFF'ye başvuruda bulundu.

YAPILAN AÇIKLAMA

"Geçtiğimiz Mart ayında ülkemizde ilk kez tespit edilen, 11 aydır atılan tüm adımların ana belirleyicisi olan dünya genelindeki salgın sürecini, Sağlık Bakanlığımız nezdinde tüm ilgililerin yoğun çalışmaları ve sağlık çalışanlarımızın eşsiz fedakârlıklarıyla yönetiyoruz.

Bugün geldiğimiz noktada tüm dünya genelinde ve ülkemizde aşı konusunda yaşanan gelişmeler hepimiz için en büyük umuttur.

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak, tüm süreç boyunca canlarını ortaya koyarak, eşsiz bir mücadele veren ve aşı olarak hastalığa karşı korunmuş sağlık çalışanlarımızı, Fenerbahçe futbol, basketbol ve voleybol takımlarımızın, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi, Fenerbahçe Ülker Spor ve Etkinlik Salonu ve Burhan Felek Spor Salonu'nda oynanacak müsabakalarımızda ağırlamak istediğimizi ilgili federasyonlara gönderdiğimiz resmi yazılarla ilettik.

Sadece aşı olmuş sağlık çalışanlarımızın misafir edileceği müsabakaların, hem kendileri için bir moral olacağını hem de ülkemize aşının önemi ve gerekliliği konusunda mesaj vereceğini, normalleşmeye giden süreçte aşı olmanın önemli bir dönüm noktası olduğu gerçeğini vurgulayacağına inanıyoruz."Tümü
EN ÇOK OKUNANLAR
TÜMÜ