Fenerbahçe'de takım yemeği kararı

Üst üste üç maçta puan kaybederek şampiyonluk yarışında ağır yara alan Fenerbahçe'de gündem Galatasaray derbisi! Ali Koç ve kurmayları takıma destek olmak için Samandıra'ya çıkarma yaparken sarı-lacivertliler, kenetlenmek için takım yemeği düzenleyecek!

Haber; Haberturk
Fenerbahçe'de takım yemeği kararı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
19 Şubat 2020 12:12
Fenerbahçe'de Ankaragücü yenilgisinin şokunun ardından Galatasaray derbisi öncesi yaraların sarılması için hummalı bir çalışma başlatılmış durumda.

Bu doğrultuda Başkan Ali Koç, Semih Özsoy ve Selahattin Baki Ankaragücü mağlubiyetinin hemen ardından takıma destek olmak için Samandıra'ya giderken, hem futbolculara hem de teknik heyete destek verdi. Üç maçtır galibiyet yüzü görmeyen takımın üzerindeki ölü toprağını atmak için yönetimle birlikte teknik heyet de seferberlik ilan ederken, birlik-beraberlik parolasıyla hareket edildi.

Takımın üzerindeki gerilimi azaltıp, derbiyle beraber yeniden yarışa tutunmak isteyen Fenerbahçe kurmayları şampiyonluk yarışında da hala defterin kapanmadığına inanıyor. Futbolcuları da bu düşünceye inandırmak için büyük çaba gösterilirken, hafta içerisinde bu doğrultuda takım yemeği düzenlenecek. Sarı-lacivertlilerde bu yemekle birlikte kenetlenme sağlanması planlanıyor. Öte yandan yemeğin dışında Samandıra'da taraftar ziyareti gibi bazı etkinliklerin yapılması da planlar dahilinde.

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ