Fenerbahçe'de Mehmet Ekici dönemi kapandı!

Fenerbahçe, Türkiye Futbol Federasyonu'na bildirdiği takım listesinde Mehmet Ekici'ye yer vermedi.

Haber; Sporx.com
Fenerbahçe'de Mehmet Ekici dönemi kapandı!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
11 Eylül 2019 11:45
Fenerbahçe'ye geldiği günden bu yana beklenen performansı gösteremeyen Mehmet Ekici, sarı-lacivertli takımın yeni sezon kadrosunda yer almadı. Kurallar gereği 4'ü altyapıdan yetişen 28 futbolcuyu TFF'ye bildirmek zorunda olan Fenerbahçe, TFF'ye bildirdiği kadroda Mehmet Ekici'ye yer vermedi.

Transferin bitimine kısa bir süre kendisinden kulüp bulması istenen Mehmet Ekici'ye son gün İstanbul temsilcilerinden Kasımpaşa talip oldu ve kiralamak istemiş ancak Ekici, "Ben Kasımpaşa'ya gitmem" diyerek transfer teklifini geri çevirmişti.

Fenerbahçe'nin TFF'ye bildirdiği kadroda yer almayan Ferdi Kadıoğlu ise 01.01.1999 sonrası doğumlu olması ve hala Türk Milli Takımı'nı seçme hakkını elinde bulundurmasından dolayı 28 kişilik A Takım kadrosunda olmamasına rağmen A Takım'da oynayabiliyor. 

Fenerbahçe'de A Takım kadrosuna dahil edilmeyen ve ismi TFF'ye bildirilmeyen Mehmet Ekici, sarı-lacivertli takımın bu sabah yaptığı antrenmanda yer aldı.Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ