Fenerbahçe'de 'Harcama Limiti' için ayrılık kararı

Fenerbahçe'de kiradan dönecek olan Michael Frey ve Zanka satış listesinde. Miha Zajc ve Jailson'un da satılması isteniyor. Vedat Muriqi için de yüksek teklifler bekleniyor. Ayrıca başka isimler de takımdan gönderilebilir.

Haber; Milliyet, Fotoğraf; AA
Fenerbahçe'de 'Harcama Limiti' için ayrılık kararı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
02 Ağustos 2020 11:31
Yeni sezonda şampiyonluk kazanmak isteyen Fenerbahçe'de, kadro yapılanması için transfer kadar göndereceği oyuncular da önemli... Futbolcu satışı, maaş azaltımı gibi konular için birçok ismin elden çıkarılması gerekiyor.

Kiradan dönecek olan Michael Frey ve Zanka satış listesinde. Miha Zajc ve Jailson'un da satılması isteniyor. Vedat Muriqi için de yüksek teklifler bekleniyor. Sözleşmesi biten Mehmet Ekici, Tolga Ciğerci ve Hasan Ali Kaldırım'da da veda vaktinin gelmesi büyük ihtimal...

Ayrıca Garry Rodrigues, Alper Potuk, Harun Tekin, Mevlüt Erdinç, duruma göre Tolgay Arslan ve Nabil Dirar gibi isimlerle de yolların ayrılması kararlaştırılabilir.

Finansal Fair Play kriterleri, harcama limiti ve maaş konuları şu anda kulüp için her şeyden daha mühim. Yeni transferler için bazı vedalar şart oldu.

Tümü
TÜMÜ