Fenerbahçe'den Dudu hamlesi!

Fenerbahçe'nin teknik patronu Jorge Jesus sol kanat için Palmerias'ın yıldızı Dudu'yu istedi... 1 yıl daha Palmerias ile sözleşmesi devam eden Dudu düşünmek için süre istedi.

Haber; Takvim, Fotoğraf; EPA
Abone Ol
Fenerbahçe'den Dudu hamlesi!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
30 Haziran 2022 12:00
Sol kanat için Bruno Henrique, Paixao, Vargas gibi isimlerle ilgilenen Henrique'den sakatlığı sebebiyle vazgeçen diğer oyunculardan ise olumlu yanıt alamayan Fenerbahçe gözünü Palmerias'ın yıldızı Dudu'ya çevirdi...

TEMASLAR BAŞLADI

Teknik Direktör Jorge Jesus'un Futbol Direktörü Mario Branco ve Başkan Ali Koç ile yaptığı toplantı sonrası Sarı-Lacivertliler'in Dudu için Brezilya kulübü ile temasa geçtiği öğrenildi.

1 yıl daha Palmerias ile sözleşmesi devam eden Dudu'nun da Fenerbahçe'nin teklifini düşünmek için süre istediği öğrenildi. Palmerias'ta mutlu olduğunu belirten Dudu için Brezilya basını "Fenerbahçe Dudu'yu ikna etmek için çok astronomik bir teklif yaptı. Ancak Dudu henüz kararını vermedi" yorumunu yaptı.

JORGE JESUS GÖRÜŞECEK

Fenerbahnçe Futbol Direktörü Marco Branco'nun yanı sıra teknik direktör Jorge Jesus'un da Dudu ile bir görüşme yapacağı öğrenildi. Sol kanat mevkisinde forma giyen Dudu, sağ kanat ve on numara bölgelerinde de görev alabiliyor

BREZİLYA BASININA GÖRE FENER'E GİTMESİ ZOR

F.Bahçe'nin transfer listesinde yer alan Dudu, Brezilya basınına göre Palmerias'ta kalacak. Ancak F.Bahçe bu transfer için bastırıyor.

 

SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
TÜMÜ