Fatih Terim'den Hajduk maçı öncesi Fenerbahçe yorumu

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Hajduk Split maçı öncesinde Hırvat ekibinin güzel sunucusu Mirta Surjak'a röportaj verdi.

Haber; Sporx.com dış haberler
Fatih Terim'den Hajduk maçı öncesi Fenerbahçe yorumu
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
25 Eylül 2020 04:32
Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, Hajduk Split maçı öncesinde statta ilgi odağı olan Hırvat kulübünün televizyonunda çalışan Mirta Surjak ile röportaj gerçekleştirdi.

Terim Mirta Surjak'a İtalyanca verdiği röportajda Hajduk Split'i iyi tanıdığını ve tarihleri boyunca genç ve yetenekli oyuncular yetiştirdiğini bildiğini söyledi. Maç öncesi analizlerinde dikkat edilmesi gereken oyuncuları izlediklerini belirten Terim ayrıca maç öncesinde kafalarında Fenerbahçe maçının olduğu beklentisinin gerçek olmadığını söyledi.

Terim Surjak'a verdiği röportajda, "Fenerbahçe derbisinin benim için bu maçtan daha önemli olduğu doğru değil. Benim için her maç önemli. Önce Hajduk Split maçını kazanmalıyız" sözlerini kullandı.

Terim ayrıca Hajduk Split'i iyi tanıdığını söyleyerek, "Kulübün tarihi hakkında çok bilgim var. Bir çok genç oyuncuyu yetiştiren Hırvat kulübü olduğunu biliyorum. Dinamo Zagreb maçını da izledim. Diamantakos, Caktas ve Jradi'ye dikkat ettim" diye konuştu.

Öte yandan Galatasaray'ın efsane futbolcularından Cevad Prekazi de maç öncesinde Hajduk Split kanalında görüşlerini dile getirdi.Instagram'da 66 bin takipçisi bulunan Surjak maç öncesi yayınında dikkatleri üzerine çekti.

Tümü
TÜMÜ