Fatih Terim emekli olacak mı?

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklamıştı ve bu durum spor gündeminde büyük yankı uyandırdı. Fatih Terim'in emekliliği düşündüğü iddia edilmişti...

Haber; Milliyet, Fotoğraf; AA
Fatih Terim emekli olacak mı?
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
29 Mart 2020 09:42
Fatih Terim hastanede koronavirüs belasıyla savaş veriyor… Spor dünyası deneyimli teknik adama destek yollarken, Terim de sosyal medyadan yaptığı açıklamada daha iyi olacağının mesajını vermişti.

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in tedavisinin sona ermesinin ardından görevi bırakacağı ve emekli olacağı iddia edilmişti. Ancak gelen bilgilere göre deneyimli teknik adamın böyle bir düşüncesi olmadığı öğrenildi.

İYİLEŞİR İYİLEŞMEZ FLORYA'YA

Fatih Terim'in hastalığını atlatmasından sonra kariyerine nokta koyarak emeklilik kararı alacağı iddia edilmişti. Ancak tecrübeli hocanın böyle bir fikrinin olmadığı, iyileşir iyileşmez Florya'ya döneceği ifade edildi. Bu durum taraftarları memnun etti.

Galatasaray için çalışmalarını da sürdürüyor. Yöneticiler, teknik ekip ve scout ekibi sürekli temas halinde bulunan tecrübeli teknik adam, FIFA'nın almayı düşündüğü maaş indirimi kararını da masaya yatırdı.

Terim'in futbolun durduğu bu noktada önce kendi maaşından indirim yaparak oyuncularına örnek olacak.

SAĞLIK DURUMU İYİ

Bilindiği üzere Fatih Terim koronavirüse yakalanmıştı. Terim'in durumunun son derece iyi olduğu açıklanmıştı.

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ